blizna z dziecinstwa

napisał/a: dovydas1 2010-12-21 14:32
blizna znajduje sie na czole, spowodowana byla uderzeniem w kaloryfer ( wygladalo to tak ze stuknelem w kaloryfer i zaczela krew leciec rodzice zawiezli do szpitala zszyli to.. a szwy po jakims czasie jak to dzieciak sam wyciagnelem nie bylo niczym leczone ani nic do tej pory)
zdjecie wysle na PW poniewaz nie moge dodawac tuta, bardzo byl wdzieczny za kontakt
nabylem ja podczas dziecinstwa mialem jakies 5 lat, aktualnie mam 20. cos na to poradzicie? chcialbym sie jej pozbyc, bo niestety ladnie to nie wyglada.
z gory dziekuje za informacje

ewentualnie zdjecie

gourl.org/zdjeciebli
napisał/a: biedra1 2011-01-08 15:27
Myslalam ze chodzi o jakas wieksza blizne :) Moja znajoma ma wzdloz calego policzka blizne po rozcieciu i slad po zszyciu. Wg mnie i wielu wielu osob dodaje jej to akurat swego rodzaju urody i charakteru :) Niekiedy nie warto pozbywac sie takich rzeczy.
Jesli jednak bardzo Ci na tym zalezy... Minelo wiele lat wiec nie radze wierzyc w jakies super efekty masci, ktore maja za zadanie zlikwidowac wszelkiego rodzaju blizny. Dzialaja one w krotkim czasie po urazie i to zazwyczaj bez spektakularnych efektow. Jedynym rozwiazaniem wydaje sie chirurgia plastyczna albo jak wolisz estetyczna hehe :) tylko czy jest sens:)
napisał/a: dafff 2011-01-11 19:02
Można spróbować też kwasami u jakiegoś dobrego kosmetologa bądź w klinice medycyny estetycznej. Jest jeszcze zabieg z wykorzystaniem Cosmelanu, który właśnie poprawia wygląd cery zbliznowaciałej. Jeżeli bardzo Ci na tym zależy to najlepszy w tym przypadku będzie zabieg laserowy.
napisał/a: dovydas1 2011-01-14 17:54
a jak cenowo taki zabieg laserowy?
napisał/a: dafff 2011-01-17 17:43
wejdż na stronę najbliżej ci kliniki albo salinu kosmetycznego i sprawdź cennik :)