Blizna i zaczerwienienie

napisał/a: ~Anonymous 2007-01-25 20:49
Witam!!
kilka tygodni temu miałem mały wypadek i w wyniku jego obdarłem sobie część twarzy w okolicy lewego oka, rana obdarcia w miare bardzo szybko sie zagoila do konca ok 1tygodnia ale teraz mam tam małą bliznę i pewne dość znaczne zaczerwienienie które zostało od tego zadrapania. Chciałbym się dowiedzieć jakimi środkami mógłbym zacząć smarować lub coś wogóle zrobić z tym zaczerwienieniem i blizną?? Proszę o porady!!
Pozdrawiam!!
napisał/a: klapouszek2 2007-01-26 00:48
cos na blizny: Cepan (ma nieprzyjemny zapach cebuli), Contractubex, No-scar, Dermatix, Veraderm (wymienilam od najtanszego do tych drogich). Sama nie stosowalam ale ponoc Contractubex przynosi widoczne efekty (relacje pacjentow), cena w miare wiec jego polecam.
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:18
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania