Biorę CITAL.

napisał/a: Łukasz1988 2009-07-07 17:30
Biorę Cital od dzisiaj, bylem wczoraj u psychiatry i przedstawilem mu wszelkie objawy: bole glowy, obnizenie nastroju, duzo duzo slabsza pamiec, nadmierna nerwowosc, tiki nerwowe, natrectwa(licze katy w scianie np.), sprawdzam kilka razy czy cos zrobilem np. czy zamknalem drzwi, ciagly lek, ogromna drazliwosc(drazni mnie czasami bicie wlasnego serca), brak jakiejkolwiek koncentracji.
Objawy pojawily sie ok. 2 miesiace temu, zaczelo sie od intensywnych bolow glowy, klucia w glowie wrecz niemozliwego do wytrzymania. Prosze was o jakiekolwiek informacje na temat tego leku (CITAL),slyszalem ze dziala dopiero po ok. 2 tygodniach ale jest skuteczny. Zalezy mi najbardziej na opinii osob ktore go biora lub braly. Dziekuje z gory.
napisał/a: maciejka2229 2011-05-06 18:13
Lek Cital biore od poltora miesiaca.na poczatku lek dzialal nasennie i powodowal lekkie otepienie .Z uplywem czasu przyjmowania leku oceniam go bardzo dobrze.lek w sumie nie ma wiekszych objawow ubocznych i dziala na mnie dobrze.Poprawil mi sie nastroj i jestem bardziej aktywny.Ja biore dawke 20 mg/dobe zawsze rano.Polecam lek.
Pozdrawiam.
Maciek
napisał/a: wikam2 2011-05-06 18:47
Patrzymy na daty postów.