Biegunka/rozwolnienie

napisał/a: ewela-jna 2011-10-19 12:44
Od 6 dni walczę z rozwolnieniem. Stosuję węgiel i nie ma żadnych zmian. Wcześniej próbowałam stoperan, ale też nic nie pomógł. Na pójście do lekarza nie bardzo mam czas, bo pracuję i uczę się. Rzadko jestem w domu.

Proszę o poradę leków szybko działających bez recepty. Nie mam ani gorączki ani odruchów wymiotnych więc wykluczam grypę żołądkową.
napisał/a: piotrosiama 2011-10-19 13:01
Tak długo trwającej biegunki nie nalezy lekceważyć. Spróbuj zastosować Multilac lub jakiś jeszcze inny preparat który poleci farmaceuta. Pamiętaj żeby nie dopuścić do odwodnienia więc pij dużo napojów a z takich domowych sposobów to skuteczna bywa papka marchewkowa czy kisielek z siemienia lnianego.
napisał/a: ewela-jna 2011-10-19 14:28
Dziękuję za informację. Pójdę do apteki i dam znać jak mija moje leczenie.
napisał/a: delinka79 2011-10-19 15:41
kup tak: Nifuroksazyd 200 mg 1 tabletka co 8 godzin plus Linex forte 3 razy 1 kapsułka plus duzo wody mineralnej niegazowanej , gotowana marchew lub ryz
napisał/a: ewela-jna 2011-10-24 10:23
Kupiłam Nifuroksazyd, bo polecała to farmaceutka. Następnego dnia czułam się już o wiele lepiej i w końcu przeszło:) Ale za to teraz jakaś grypa mnie dopadła :P Tak czy siak dziękuję za szybkie odpowiedzi :)
napisał/a: delinka79 2011-10-28 06:31
wlasnie wyzej napisane linex to tez probiotyk nifuroksazyd nie sjest stoperem