biegunka i krwawienie w połowie blistra

napisał/a: aedd 2015-08-19 12:25
Cześć, mam problem, a mój ginekolog jest na urlopie i nie mam się do kogo zwrócić... Od roku o 23:00 biorę tabletki Lesiplus (24+4 placebo). Jestem obecnie w 3 tyg.brania tabletek. 2,5 h po wzięciu 5 tabletki z 1 tygodnia, miałam bardzo ostrą biegunkę (co pół godziny, między 01:00 a 6:00 rano i w jedną noc schudłam 3 kg - typowa jelitówka). Zgodnie z ulotką, gdy biegunka ustała, wzięłam tabletkę z zapasowego opakowania (o 7:00 rano, więc nie minęło 12 h spóźnienia) - z obawy, że ta właściwa się nie wchłonęła.

2 dni później sytuacja się powtórzyła-ponownie miałam biegunkę (tym razem 3 h po wzięciu ostatniej tabletki z 1 tygodnia) i rano wzięłam kolejną tabletkę z zapasowego opakowania - również nie minęło 12 h spóźnienia. Teraz w 3 tyg. mam plamienia,które zamieniły się w krwawienie. Mam ból brzucha i normalne krwawienie, jakby z odstawienia. Postąpiłam zgodnie z ulotką, wzięłam dodatkowe tabletki, zakładając, że tamte się nie wchłoneły - mam nadzieję, że ochrona antykoncepcyjna nie została zaburzona (kochałam się ze swoim narzeczonym 5 dni po tej sytuacji). Czy to krwawienie może być spowodowane podwójną dawką tabletek? Czy mam wybrać tabletki do końca i zrobić normalną przerwę? Wielkie dzięki za pomoc :)
napisał/a: wikam2 2015-08-22 18:21
Od roku birzesz te same anty?
napisał/a: aedd 2015-08-22 19:51
Tak, od roku biore te same tabletki.