Biały nalot na żołędziu i napletku.

napisał/a: kajo 2012-03-06 17:28
Witam, ostatnio zauważyłem biały nalot na moim penisie, przypominający łuszczącą się skórę, ma charakterystyczny zapach ale nic nie swędzi, piecze itp. Zaczął on wczoraj schodzić gdy zacząłem się masturbować w inny sposób, czyli pieszczenie żołędzia, ponieważ mam tzw. Zespół Zakodowanych Reakcji Seksualnych. Wczoraj masturbowałem się kremem Durex Play Nawilżający, czasami dodałem swoją ślinę, i po prysznicu zaczął schodzić ten biały nalot. zrywanie go trochę boli.

Proszę o pomoc. Mam 16 lat.
napisał/a: piotrosiama 2012-03-06 17:39
Chyba lepszy będzie krem Clotrimazolum -jest tani i dostępny bez recepty.
napisał/a: kajo 2012-03-06 17:45
Czyli jednak jest to grzybica ??
napisał/a: piotrosiama 2012-03-06 17:49
Też tak podejrzewam.
napisał/a: kajo 2012-03-06 18:40
Chcę dodać że nalot powoli schodzi. Czy mogą pojawić się nawroty. Jak długo trwa leczenie ??
napisał/a: piotrosiama 2012-03-06 18:51
Słuchaj wcześniej nie zapytałam o higienę, może to po prostu tzw. mastka ? Poczytaj na ten temat. A jeśli już grzybicz to kuracja min. 2 tygodnie.
napisał/a: kajo 2012-03-06 18:58
Przed chwilą go zrywałem i nie było to dość przyjemne, wyglądało to jak złuszczona skóra. Chcę dodać że myję żołędzia i okolice codziennie wieczorem pod prysznicem, i wydaje mi się że może to być winna żelu pod prysznic ponieważ zawsze nim myję te okolice. Jest to żel Avon sense
napisał/a: piotrosiama 2012-03-06 19:12
Poczytaj w necie jak prawidłowo myć tę część ciała bo może tu jest problem. Nie znam tego żelu, ale jeśli jest do higieny intymnej to oki a jeśli nie to kup sobie taki dla panów np. Ziai.