biały nalot na powięk. migdałkach i na języku ale bez bólu

napisał/a: magda_m_t 2009-06-29 18:53
Pól roku temu miałam anginę, po wyleczeniu jej za jakieś dwa miesiące pojawiła się znowu. Leczyłam ją antybiotykami duomox. Gdy minął ból gardła antybiotyki odstawiłam i byłam u lekarza, ponieważ miałam krosty na języku, ale lekarz powiedział, że to minie z czasem. Niestety to nie minęły tylko krost jest coraz więcej, mam jakby ropnie na migdałkach białe naloty na migdałkach i na języku i okropny zapach z ust ale nie boli mnie gardło wiec to nie jest angina. Co to może być? Czasem wieczorem mnie tylko piecze... Proszę o pomoc
napisał/a: neci 2009-06-29 21:57
przede wszytskim nigdy nie wolno przerywac antybiotykoterapii.bo jesli przestaje bolec, to nie oznacza ze się jest wyleczonym, a zwłaszcza nie wolno tego robic przy antybiotykach. muszisz sie teraz koniecznie wybrac do laryngologa. taki nalot oznacza bakterie, rope z migdałków dlatego trzeba to pokazac lekarzowi.pozdrawiam
napisał/a: neci 2009-06-29 21:59
muszisz wykonac jeszcze badania tj ob aso i wymazy z gardła ale to powie ci też lekarz, jesli czesto chorujesz na anginy to migdałki bedą do wycięcia.