Biały mocz w ciagu dnia

napisał/a: lux2143 2008-10-20 16:08
Od dłuższego czasu mam problem z moczem
Rano gdy wstaje mocz jest normalny ale w ciągu dnia gdy oddaje już któryś raz mocz na początku jest normalny ale gdy kończe go oddawać zmienia barwe na białą taka jagby nagła zmiana barwy czasami dzieje sie tak kilka razy dziennie a czasami raz na pare dni.
Ostatnio lekarz zapisał mi na zapalenie pecherza ale nic nie pomogło nadal występuje biały mocz.
miałem badanie moczu robione chyba ze 3 razy tez nic poważnego nie wykazało.
Mocz oddaje sie do badania z rana a rano jest zawsze normalnej barwy może dać do badania mocz wtedy gdy zienia barwę ???
Jesli miał ktos podobny problem proszę o pomoc.
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-10-20 17:52
A nie jest tak przypadkiem, że w ciągu dnia pijesz dużo płynów?
napisał/a: lux2143 2008-10-20 21:29
właściwie to odwrotnie częsciej to sie zdarza gdy pije mało płynów gdy pije więcej albo wypije cos moczopędnego np piwo to wszystko jest ok.
napisał/a: gribbald 2008-10-27 18:41
Podpisuje sie pod tym samym problemem...litera w litere mam taki sam przypadek ;/ nie bylem na badaniu i zaczelo mnie to powaznie martwic ale skoro kolega pisze ze badanie nic nie wykazalo to troche jestem spokojniejszy. Mimo to prosze rowniez o odpowiedz co to moze byc i jak sie pozbyc tej przypadlosci, z gory dziekuje.
napisał/a: gribbald 2008-12-02 18:07
Dziwne ze na forum medycznym nikt nie jest w stanie odpowiedziec. Moze trzeba napisac na jakims forum o grach albo filmach...:|
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-12-02 19:13
gribbald napisal(a):Dziwne ze na forum medycznym nikt nie jest w stanie odpowiedziec. Moze trzeba napisac na jakims forum o grach albo filmach...:|


A może warto po prostu iść do lekarza?
napisał/a: gribbald 2008-12-02 20:33
Ta, warto tyle ze trzeba sie ...... z przepisywaniem od rodzinnego do tego w obecnym miejscu zamieszkania, poza tym pochlania to duzo czasu jak kazdy wie. Jesli to powazne co mi dolega to trzeba bedzie isc ale jak niewarte uwagi to po co cala ta wyprawe robic? A po co jest forum medyczne, po to chyba zeby pytac i rozmawiac na takie tematy bo opinia kogos kto wie na ten temat wiecej niz ja bardzo by pomogla;/ Ciezko uwierzyc ze jest to az tak rzadka przypadlosc zeby nikt nie potrafil czegos o niej powiedziec poza 'idz do lekarza'. Aha i no offence, po prostu to moje zdanie.

Edit: djfafa
napisał/a: DiablicaNrw 2008-12-02 21:57
kolor moczu zalezy od nawodnienia organizmu im mocz ciemniejszy tym mniej plynu w organizmie....kolor bialy oznacza to ze jest tej wody az nadto
napisał/a: gribbald 2008-12-02 23:02
Ok ok, to wiem...ale tak jak napisal kolega w poscie 1: caly czas jest normalnej barwy a dopiero pod koniec oddawania zmienia kolor na bialy(nie zolto-bialy a calkiem bialy).
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-12-03 07:18
gribbald napisal(a):Ta, warto tyle ze trzeba sie ........ z przepisywaniem od rodzinnego do tego w obecnym miejscu zamieszkania, poza tym pochlania to duzo czasu jak kazdy wie. Jesli to powazne co mi dolega to trzeba bedzie isc ale jak niewarte uwagi to po co cala ta wyprawe robic? A po co jest forum medyczne, po to chyba zeby pytac i rozmawiac na takie tematy bo opinia kogos kto wie na ten temat wiecej niz ja bardzo by pomogla;/ Ciezko uwierzyc ze jest to az tak rzadka przypadlosc zeby nikt nie potrafil czegos o niej powiedziec poza 'idz do lekarza'. Aha i no offence, po prostu to moje zdanie.


Jeżeli nie chcesz iśc do lekarza to zrób badania prywatnie! Badanie moczu kosztuje ok. 10 zł, więc to żaden problem. A jeżeli myślisz, że forum zastąpi Ci badania to jeszcze technika tak do przodu nie poszła.
ps. Nie używaj wulgaryzmów, bo więcej tu nic nie napiszesz.
napisał/a: gribbald 2008-12-04 19:44
Oj no zaiste ten wulgaryzm brzmiacy jak przyprawa urazil wiele osob...ale mniejsza z tym. Nigdzie nie napisalem ze to forum zastapi mi lekarza, powiedzialem ze moze mi w malym stopniu chociaz pomoc, bo od tego chyba jest hmm? No chyba ze sie myle, to poroponuje w takim razie pod adresem commed.pl umiescic tylko bialy screen z czarnym napisem na srodku "Idz do lekarza, przeciez forum Ci go nie zastapi" zamiast listy watkow :|
napisał/a: BiałyMocz 2009-01-28 20:44
Witam. Mam problem z moim moczem. Tylko naprawde nie są to żarty i się o to martwie. Chodzi o to, że gdy palę marihuanne to bardzo często mój mocz jest biały i wogóle płynie jakoś wolniej. Czy może mi ktoś kompetenty napisać dlaczego?