biały język, biały osad zwłaszcza rano

wiki65
napisał/a: wiki65 2013-06-03 15:20
witam,tak jak na wstepie,mam bialy oblozony jezyk,leczylam sie nystatyna nic nie pomoglo,flucofast tez nic,teraz biore szczepionke polivastyne 10sztuk,mam tez flegme w gardle,ktorej nie moge sie pozbyc,robilam wymazy,ale wyszlo,ze nie mam grzybow i bakterii,jednak bialy jezyk mam,pozatym zapach z ust dziwny taki grzybiczy lub ropny,czy ktos sie z tego wyleczyl i jak?????ja plucze tez szalwia,ponoc ma pomoc mnie nie pomaga,witamina a w kroplach tez biore i plukanke wit a plus e,mam podejrzenia tez do migdalkow,bylam u wielu lekarzy ,a to co napisalam to ich zalecenia,co do mogdalkow to sama pomyslalam o tym,mam czasem problemy z polykaniem i jakos z lewej strony w miejscu migdalow cos mnie czasem kluje przy przelykaniu,prosze o dobre rady
napisał/a: ewa11a 2013-06-08 22:09
Witam

skoro grzybów ani bakterii nie ma to nie warto się w tym kierunku leczyć. A czy nie masz moze problemów z żołądkiem?
Myśle tutaj też troche o refluksie. Mój mąż miał podobne obiawy tyle że jego często bez przyczyny bolało gardło. Pisze bez przyczyny ponieważ nigdzie nie wychodził, nie pił zmnego a gardło zaczynało go boleć. I moja lekarka wpadła na pomysł by sprawdzić czy mąz nie jest nosicielem bakterii helicobcter pylorii oraz kazała mu przez 3 godz przed póściem spać nic już nie pić ani nie jeść i to był strzał w 10! Objawy powoli ustępowały i teraz już jest ok
napisał/a: sitak23 2013-06-08 22:41
ewa11a napisal(a):Witam

skoro grzybów ani bakterii nie ma to nie warto się w tym kierunku leczyć. A czy nie masz moze problemów z żołądkiem?
Myśle tutaj też troche o refluksie. Mój mąż miał podobne obiawy tyle że jego często bez przyczyny bolało gardło. Pisze bez przyczyny ponieważ nigdzie nie wychodził, nie pił zmnego a gardło zaczynało go boleć. I moja lekarka wpadła na pomysł by sprawdzić czy mąz nie jest nosicielem bakterii helicobcter pylorii oraz kazała mu przez 3 godz przed póściem spać nic już nie pić ani nie jeść i to był strzał w 10! Objawy powoli ustępowały i teraz już jest ok

a wpadła pani doktor na pomysł ze to jest refluks zołodkow przełykowy xd
napisał/a: ewa11a 2013-06-09 20:39
sitak23 napisal(a):
ewa11a napisal(a):Witam

skoro grzybów ani bakterii nie ma to nie warto się w tym kierunku leczyć. A czy nie masz moze problemów z żołądkiem?
Myśle tutaj też troche o refluksie. Mój mąż miał podobne obiawy tyle że jego często bez przyczyny bolało gardło. Pisze bez przyczyny ponieważ nigdzie nie wychodził, nie pił zmnego a gardło zaczynało go boleć. I moja lekarka wpadła na pomysł by sprawdzić czy mąz nie jest nosicielem bakterii helicobcter pylorii oraz kazała mu przez 3 godz przed póściem spać nic już nie pić ani nie jeść i to był strzał w 10! Objawy powoli ustępowały i teraz już jest ok

a wpadła pani doktor na pomysł ze to jest refluks zołodkow przełykowy xd


Przecież napisałam w trzecim zdaniu o refluksie żołądkowym I w tym przypadku była to trafna diagnoza
wiki65
napisał/a: wiki65 2013-10-18 12:00
Witam ponownie,wiecie co robilam juz ze 4 wymazy i posiew z kalu na grzyby i bakterie i nic,chodzi mi o ten nalot na jezyku ,ktory mam i flegme ,jak zwykle mowili ze wyniki po 10dniach bo tyle trwa chodowla grzybow,a jak sie okazywalo wyniki byly juz po 3dniach i oczywiscie ujemne,stad zglupialam juz,lekarze mowia grzybica,nystatyna nie dzialala,a wyniki negatywne-bo jak po 3dniach maja wyjsc grzyby skoro jest to chyba za krotko,poradzcie co robic,jedyne co to uslyszalam,ze unikac cukru,slodyczy,z tym ciezko,staram sie,ale jakos mam ciagle ich pragnienie,jak zbadac czy mam te grzyby-skoro juz 3laboratoria daja mi wyniki negatywne po tak krotkim czasie
wiki65
napisał/a: wiki65 2013-10-18 12:04
a dodam,ze tez mam niby ten refluks,mialam gastroskopie,nawet mialam wrzody na zoladku,ale zagoily sie samoistnie,przyjmuje controloc 20 naczczo ,witaminki,denoxinal tez,siemie,melise,na noc mleczko ulgastran 2lyzeczki,w gastro wyszlo refluks NERD,ale chyba raczej po wywiadzie ze mna gdy mowilam jakie mialam objawy,bo w badaniu tego nie zauwazyli,sugerowali sie zatem tym co opowiedzialam przed badaniem