Białe sączące się strupy na głowie

napisał/a: fester14 2012-03-10 10:23
Witam.
Jestem mama 14 letniej dziewczynki. Od jakiegos czasu( moze 2 lat ) ma dziwne strupy na glowie , biale takie dosc grubawe. Bylismy juz u 3 dermatologow , kazdy rozklada rece . Jeden twierdzil ze to grzybica inny ze to taki mlodzieńczy lupiez ( jedne dzieci maja tradzik a ona rzekomo to ) . Przepisali squamax . Smarujemy od kilku miesiecy. Wczoraj zauwazylam ze z tych plackow wycieka jakas lepka wydzielina i ze ma w jednym miejscu juz nawet male wglebienie. Wlosy w tamtych okolicach nie wypadaja . Nie wiem juz co to moze byc... Prosze o pomoc !!
napisał/a: izzapizza 2012-03-13 22:24
czy jest to jeden pojedynczy placek czy jest ich więcej i gdzie?
napisał/a: fester14 2012-03-14 07:42
niestety wiecej . Sa to okolo 2 plamy jedna okolo 2cm srednicy a druga taka duza (jakby kilka)
napisał/a: fester14 2012-03-14 07:42
strupy te sa tylko na glowie
napisał/a: deniula 2012-07-29 02:37
Witam panią ja mam akurat 16 lat i mam identyczną sytuację jak Pani córka sączy się coś z tych strupów robią się wgłębienia jak się zdrapie większego itp odradzam to bo podrażnia i będzie coraz więcej niech Pani córka myję głowę tym szamponem

POLLENA BIAŁY JELEŃ Szampon do włosów Hipoalergiczny z naturalnym chlorofilem niech pani sama jej głowę tym myje
1.wypłukać głowę najpierw
2.polać ten szampon
3.wypłukać
4.polać i wypłukać
niech tak pani przez tydzień popróbuje po 2 razach takich już strupy były bardzo małe ale zaprzestałem używać już szamponu i znowu urosły :/ dlatego nie radzę zaprzestawać jak będzie rezultat mam nadzieję że pomogłem.