bezsennośc u malucha

napisał/a: niteczka751 2011-03-11 10:25
witam mam 1.5roczną córką i wielki problem.od samego narodzin moje dziecko nie przesypia nocek,śpi ok.4godz.na dobę myśle ze to trochę za mało.Najgorsze są noce ,kiedy wszyscy śpią ona płacze a ja staram sie ją uspokoić .Jestem już na skraju wyczerpania,wszystko mnie zaczyna denerwować,jestem zmęczona i niewyspana.Czy może mi ktoś poradzić co mam robić?Czy można cos podać dziecku na bezsennośc bo jakos teoria lekarza że ona już tak ma mnie nie uspokaja.Poradzicie mi coś proszę.
napisał/a: Monika38 2011-07-15 18:17
Witaj, od Twojego postu minęło już trochę czasu. Mam nadzieję że sytuacja się poprawiła,tak jak piszesz 4 godz na dobę nawet dla 1,5 rocznego dziecka to za mało. Dzieci przeważnie w tym wieku śpią jeszcze dodatkowo w południe. Moja ma prawie 4 latka i jeszcze śpi po południu tak koło 2godz.A skoro płacze to musi być coś nie tak, może ją coś boli. Pytałaś jej? Może jest przelęknięta? Spróbuj przelać jej wosk albo jajko.Ja swojej tak robiłam jak nie mogłam znaleźć przyczyny jej płaczu i ciągłego budzenia się w nocy.Może jest przełamana skoro płacze.Przemierz ją. Spróbuj, to jej nie zaszkodzi a może pomóc. Pozdrawiam.