Bezpieczny krem do cery tłustej

napisał/a: szaumata 2015-10-21 23:12
Mam bardzo tłustą cerę i planuję z tym walczyć. Dotąd nie udało mi się znaleźć kremu, po którym moja cera nie była tłusta i który nie wywoływał podrażnień. Już sama nie wiem jakie wybrać... Może znacie jakiegoś wybawcę?
napisał/a: piotrosiama 2015-10-21 23:47
Napisz co do tej pory używałaś i co się u Ciebie nie sprawdziło.
napisał/a: Sydolba 2015-10-26 23:34
Masz aż tak wrażliwą cerę? I żaden krem sobie z tym nie radzi? To leć do dermatologa.
napisał/a: Mufludra 2015-10-27 22:04
piotrosiama napisal(a):Napisz co do tej pory używałaś i co się u Ciebie nie sprawdziło.


No właśnie. Myślę, że warto wiedzieć co powinnyśmy odrzucić.
napisał/a: Martagorska 2015-10-28 00:35
Ja szukam takiego kremu. Mam w domu jakiś, ale ja w zasadzie nie widzę po nim żadnej różnicy.
napisał/a: komidulka 2015-10-28 03:18
To może idźcie zapytać się specjalisty, to wtedy będzie wam dużo łatwiej kupować kosmetyki.
napisał/a: Malicka1 2015-10-28 08:55
Polecam przejrzeć ofertę Garniera http://www.garnier.pl/twarz/piekno/typy/t%C5%82usta Mnie ta marka zawsze przychodzi z pomocą, gdy mam jakieś problemy skórne. A ceny bardzo niskie, jak na kosmetyki tak dobrej jakości.
napisał/a: dagmara_n 2015-11-27 11:28
Ja używam kremu nawilżającego z Ziaji.
napisał/a: Siatkareczka 2016-08-26 10:06
wbrew pozorom tłusta cera to oznaka tego że skóra jest wysuszoną, ja się tego dowiedziałam na ostatniej dermokonsultacji, pomimo, że skóra mi się świeci to i tak jest mega wysuszona i muszę ją odpowiednio nawilżać kupiłam dermokosmetyki oeparola bo nie zawierają szkodliwych parabenów i zaczynam nawilżać, zobaczę czy w ten sposób podniosę poziom nawilżenia skóry za jakis czas.
napisał/a: Cogita 2016-08-29 20:36
Polecam krem hydrosense z oeparola. Nawilża buzię, a nie natłuszcza jej. Cera jest gładka, mięciutka i wyglądająca zdrowo. Poza tym to dermokosmetyk i nie uczula. Używam od dawna i moja buzia wyglada świeżo i zdrowo. Nawet makijaż nie jest na codzień potrzebny.
napisał/a: Siatkareczka 2016-08-30 15:45
znam kosmetyki oeparola, sama używam bo ostatnio stosuje tylko i wyłącznie kosmetyki z apteki, bo są dużo lepsze niż te z drogerii, przede wszystkim mają lepszy skład i nie zawierają parabenów.
aquastop_rad
napisał/a: aquastop_rad 2016-09-20 12:17
Postawić należy na kosmetyki, które zmniejszają wydzielanie sebum. Składnik, który często występuje w kremie dla cery tłustej to benzyl peroxide. Doskonały dla takiej skóry jest wyciąg z aloe vera, który dodatkowo ma właściwości gojące.