bezdech przez migdałki?

napisał/a: mama-oliwki 2007-11-06 22:36
witam,
mam wielki problemz moim małym synkiem
jest mi go tak szkoda, ze płakac sie chce
pokrótce wszystko przedstawie

juz w zeszłym roku przechorował od września do maja i w tym roku zapowiada si powtórka
on cały czas ma katar
nawty na chwile juz nie zszedł do końca
teraz mu sie z nosa leje , zatkany na amen
a od 2 tyg strasznie , ale to strasznie chrapie, wydaje dziwne dźwięki i ma bezdech
nie spię po nocach , nasłuchuje
a dostac sie do poradni w poważnych szpitalach to sukces
w naszym miasteczku pai laryngolog powiedizała, ze 3ci migdał ma bardzo przerośnięty
czy wycinaja gdzies to swiństwo prywatnie
moze mi któś pomoże,gdzie mam sie udac zeby szybko sie tego pozbyc
mieszkam w woj. łódzkim do warszawy tez moge pojechac tylko prosze poradźcie coś

[ Dodano: 2007-11-06, 23:38 ]
http://download.yousendit.com/1FF23D8B2B1169CD
tu jest jeszcze filmik jak mój synek oddycha podczas nocy
nie to zebym specjalnie musiała czekać na takie scenki
on poprostu tak oddycha cała noc
POMÓŻCIE
napisał/a: hudson 2007-12-09 21:20
Nie zazdroszcze ci (filmu nie oglądałem) ale kiedyś mialem podobny problem. Moim zdaniem nie ma na co czekać. Jeśli ma migdał do usunięcia to zaczniej załatwiać sprawy z tym związane. Bo tego nie robi sie z dnia na dzień. Usuń migdał bo szkoda dzieciaka.
napisał/a: sitak23 2007-12-09 23:01
musisz postawic na swoim, dziecko sie meczy tylko ,jak jest az tak zle to bierz skierowanie do szpitala na laryngologie i zapisz sie na termin na zabieg , nie przez poradnie tylko wes dziecko za reke i idz bezposrednio na izbe chorych a puzniej na laryngologie (oczywiscie ze skerowaniem i potwierdzeniem przez laryngologa na skierowaiu o przerosnietym 3 migdale )
jak mówisz ze wasz laryngolog mówi ze jest znaczny przerost 3 migdala to dlaczego nie skierował was bezposrednio do szpitala na laryngologie nie rozumiem tego brak słów

[ Dodano: 2007-12-09, 23:10 ]
i wcale nie musi byc to jakas klinika , kazdy odział laryngologiczny robi takie zabiegi zabiek jest szybki i nie bolesny dla dziecka (zabiek pod narkozo )
napisał/a: Mirczens 2007-12-13 21:37
Ja miałem coś troche ponad meisiac temu robiony zabieg wycinania migdałów i miałem to robione w znieczuleniu meijscowym bez narkozy ale z tak zwanym głupim jasiem. gardło mocno boli przez jakis tydzien czasu, ale brałem tabletki przeciwbolowe i teraz juz jest lepiej.