bardzo powazna nie rozpozna choroba

napisał/a: arturwyrkowski 2007-01-25 15:26
Witam
przejde do rzeczy odrazu
choruje na to od 2 lat, stan jest coraz gorszy.

Objawy:
-ogromna potliwosc, szczegolnie konczyn (caly czas mi scieka z nich, a w zime robia mi sie obrzeki na palcach , strasznie grube mam (podejzewam ze pot nie moze wyplynac bo mroz i sie robi obrzek)
-problemy z koncentracja pogorszajace sie z dnia na dzien, zaczynanie odczuwania sie jakby w innym swiecie i problem z jaka kolwiek praca umyslowa
-oslabienie miesni, po wysilku miesnie staja sie zwiotczale i bolace oraz duzo slabsze
-jedzienie weglowodanow strasznie nasila objawy (pocenie staje sie intesywniejsze i problem z koncentracja sie nasila)
-jedzenie tluszczy nie nasila tak skutokow tak bardzo jak weglowodany
-nie jedzenie i tylko picie wody powoduje zmiejszenie objawow i poprawe koncentracji (ale bez jedzenia dlugo sie nie da zyc)


prosilbym o wskazanie co to moze byc za choroba
zaczela sie sama, bardzo duzym bolem brzucha (okolice jelita grubego)

chodzilem juz po lekarzach i mnie olewali, bylem nawet w szpitalu
i nic mi nie doradzili

moze ktorys z lekarzy na tym forum mial doczynienia z ta choroba, moze zasugeruje jakies badania

cena ich nie ma szczegolnego znaczenia
planuje wydac z 3000zl zeby tylko byc zdrowym
bo ja nie wiem jak ja dalej wytrzymam mam coraz wieksze problemy z mozgiem (przez chorobe) a niedlugo wakacje najgorszy okres (w wakacje bardzo sie nasilaja moje objawy)

prosze o rady
napisał/a: Peter 2007-01-26 07:36
Proponuję wykonać badanie kału na obecnośc grzybów i bakterii z gr. Clostridium.