Bardzo niepokojące objawy

napisał/a: ukasia1 2013-08-28 23:38
Witam,

zacznę od tego, że od początku lipca jestem w Barcelonie. W ostatnim tygodniu lipca zaczęła boleć mnie prawa stopa (podczas chodzenia czułam ból/impuls nerwowy przeszywający mi nogę od stopy w górę). Udałam się do lekarza, który zapisał mi maść Fastum. Ból o ciągle takim samym stopniu nasilenia mimo smarowania maścią utrzymywał się ok. 1,5 tygodnia. Przestałam obciążać nogę i na ten czas zostawałam w domu. Ból się zmniejszył na parę dni i później znów się zwiększył, ale oprócz niego zaczęłam odczuwać swędzenie, pieczenie, pojawił się duży obrzęk, zaczerwienie i bąble. Na następny dzień podbicie stopy wypełniło się płynem i cała stopa mi spuchła. Byłam u 6 lekarzy i raz przypisywali mi antybiotyk tj. penicyline, a wczoraj np. powiedział mi, że to wygląda na jakieś ugryzienie i na jutro jestem zapisana do dermatologa, jednocześnie karząc mi odstawić antybiotyk. Dzisiaj pojawił sie stan podgorączkowy i znacznie częściej oddaje mocz, nawet 3 razy w ciągu 15 minut! Chciałabym się dowiedzieć czym może to być spowodowane. Czy może to być jakaś infekcja bakteryjna, czy ugryzienie jakiegoś owada, czy też coś bardziej groźnego? Jakie są możliwości? Rozważam powrót do Polski. Proszę o odpowiedź

PS Wiadomość umieszczam w tym dziale, ponieważ nie wiem do jakiego specjalisty się udać.