Bardzo mocny ból za uszami

napisał/a: seth1987 2014-01-10 23:53
Witam.
Od 2 tygodni po przebytej wcześniej grypie żołądkowej z biegunka , wymiotami i temperatura do 38,5 borykam sie z silnym bólem za uszami ktory promieniuje na całą szyje, mam wrażenie że wezły chłone są mocno spuchniete, poza tym pojawiaja mi sie pęcherzyki w jamie ustnej i małe krostki. Poza tym czasami boli mnie lekko gardło i wystepuje wodnisty katar, późnymi popołudniami dochodzi do tego pieczenie skóry w różnych miejscach ciała a wieczorami przelewanie w brzuchu i zgaga.
Prosze o pomoc tutaj na forum poniewazmam teraz utrudniony dostęp do lekarza bo dopiero co przeprowadzilem sie do malej angielskiej miejscowosci.
Dodam jeszcze że podobne dolegliwosci mialem ok 4 miesiace temu ale przeszły samoczynnie po ok tygodniu. Jeszcze wcześniej jak miałem takie objawy i byłem z tym u lekarza , przeprowadzono usg tarczycy i brzucha, ekg, badania krwi itd i wszystko bylo niby dobrze i przepisano mi tylko leki przeciwzapalne.
Teraz próbuje wszystkiego, lekow przeciwzapalnych, witaminy wszystkie mozliwe nawet właczyłem duomox ale po tygodniu brania nie widziałem rezultatow wiec odstawilem.Objawy jak by byly coraz silniejsze i nie wiem co robic