bardzo długotrwały kaszel i "przyduszanie"

napisał/a: madzia_j 2008-12-15 00:04
Witam państwa serdecznie.
Od prawie 2 miesięcy dokucza mi uporczywy kaszel, który niekiedy doprowadza mnie nawet do braku tchu. Przez 3 tygodnie leżałam w łóżku i przebyłam dwie kuracje antybiotykowe które właściwie w ogóle mi nie pomogły. Przy tym wszystkim towarzyszy spora ilość śluzu oraz ból z tyłu pleców w czasie kaszlu. Przy wysiłku (wejscie po schodach) kaszel nasila się. Dodam jeszcze, ze jakieś 2 tygodnie temu, miałam ogromne ilości tego śluzu, a ataki kaszlu były tak silne, że niemalże nim "wymiotowałam". Nie wiem co może mi dolegać, byłam u trzech lekarzy, którzy w ogóle nie potrafią postawić diagnozy. Zaczynam się bać, bo nie mam pojęcia co się dzieje. Słyszałam ostatnio, że dziewczyna mojego znajomego trafiła z czymś podobnym do szpitala.
napisał/a: córeczka 2008-12-18 14:51
nie jestem lekarzem ale taki kaszel to poważna sprawa to moze być alergia (astma) palisz papierosy? to może byc chlamydia (bakteria w gardle powodująca dusznosci min.- robi sie wymaz w gardle. a tak wogóle to skoro lekarze nie umia pomóc powinni skierowac cie na przeswietlenie klatki piersiowej albo do pulmologa.pozdrawiam