Bardzo częste wypróżnianie od 3-4 dni

napisał/a: mt17 2016-10-23 01:12
Witam, mam pewien problem sam nie wiem skąd się wziął ;/. Zacznijamy od tego że mam 22 lata.

No od 3-4 dni wziął się mój problem z wypróżnianiem muszę do łazienki latać co 1-2h na takie małe wypróżnienie, na prawdę prawie nic ze mnie nie idzie, problem w tym że jest to tzw. "rzadka / woda" (sam nie wiem jak to nazwać) no i że to jest co te 1-2h ;/, też czuje coś w przewodzie pokarmowym cały czas, nie jest to nic nieprzyjemnego, ale czasami zaczyna lekko boleć, ale bardzo rzadko i na krótko (taki typowy ból brzucha)

Co mogę dodać i się domyślić skąd to się wzięło ?

1. Ogólnie bardzo lubię ostre potrawy, praktycznie jem ostre rzeczy prawie wszystko co mogę, aczkolwiek nigdy takiego problemu nie miałem ;/
2. Cóż, na dzień przed problemem jakoś jadłem gyrosa w bułce..., dali mi mięso jakieś zimne (czyli zamiast ciąć je to chyba z tej misy spod spodu je dali), źle jakoś nie smakowało, ale zimne było, może to od tego ? Ale żeby tak długo trzymało ?
3. Tabletek żadnych nie biore.
4. Też mogę dodać że jakoś na początku jak to się zaczęlo to czułem się troche słabszy, tak jakbym miał gorączkę, wypiłem wtedy Teraflu, wyleżałem 2h i przeszło, na drugi dzień jeszcze sie podobnie czułem ale troche mniej to trzymało.

Co to możę być ? Tak na prawdę planuje iść do lekarza jak do poniedziałku nie przestanie ;/.
napisał/a: piotrosiama 2016-10-23 22:24
Przede wszystkim to kiepska dieta. Wyeliminuj na dłuższy czas wszelkie ostrości i śmieciowe jedzonko - w zamian zafunduj sobie lekkostrawną dietę.
napisał/a: STARYWYGA 2017-01-02 23:25
Pogratulować głópoty
ciesz że tylko to masz

wypij
miętę 2 razy dziennie
no spe forte 2 razy dziennie
sirimarol 3 razy dziennie 1 tabletka

i koniecznie tabletki kwasu mlekowego jakiś lakic
napisał/a: STARYWYGA 2017-01-23 23:56
Po prostu grypa żołądkowa i rozstój jelit