BAKTERIE W MOCZU

napisał/a: ESPRESSO 26 2008-11-26 13:23
wykonalam badani krwi i moczu. i okazalo sie iz w moim moczu (osad moczu) zanjduja sie BAKTERIE-DOSC LICZNE, FOSFORANY BEZPOSTACIOWE- DOSC LICZNE, LEUKOCYTY-1-2, NABLONKI PLASKIE-BARDZO LICZNE. co to oznacza? czym to moze byc spowodowane. jestem troche przerazona, gdyz nigdy nie narzekalam na choroby ukladu moczowego, czy jakiekolwiek problemy z tym zwiazane. Prosze o jakakolwiek podpowiedz, gdyz czekam na ponowna wizyte u lekarza ktora odbedzie sie dopiero w nastepny poniedzialek, i chcialabym chociaz minimalnie rozszezyc swoja wiedze i swiadomosc na temat tych wynikow. serdecznie pozdrawiam.
napisał/a: dimedicus 2008-11-26 14:04
Wyniki wskazują na:możesz być w ciąży lub przed okresem.Jednak najprawdopodobniej Masz bakteryjne zapalenie cewki moczowej.Leczenie farmakologiczne.Wskazana wizyta u lekarza.A, że wizytą Masz odległą można zastosować środki moczopędne jak,Urosept (3 x po 2 tabletki i dużo pić)Powodzenia
napisał/a: ESPRESSO 26 2008-11-26 14:34
bardzo dziekuje za odpowiedz...ale zastanawiam sie , czy mniej wiecej 10 dni przed miesiaczka moga spowodowac takowe wyniki badania moczu? czy nie jest to zbyt odlegly termin by w moczu znajdywaly sie owe bakterie. ?? ciaza odpada kategorycznie.
a zatem skad sie biora takie zapalnia przewodu moczowego, i obecnosc baketii?
czy to moja wina?
czy przyczyna tego moga byc pojawiajace sie od dwoch tygodni dziwne " babelki" w okolicach lonowych (dotycza bardziej wzgorka lonowego i zewnetrznych scianek warg sromowych). owe babelki pojawiaja sie i znikaja..samoistnie, przez dwa dni zadajac mi odrobine bolu... :/ chcialam zaznaczyc iz kontaktow intymnych nie mialam od wielu miesiecy, odkad nie jestem z moim partnerem, a w trakcie wczesniejszych zabezpieczalismy sie prezerwatywa i pigulkami antykoncepcyjnymi...
napisał/a: dimedicus 2008-11-26 15:29
Bakterie w moczu występują zawsze,jednak zwiększona ich liczba może wskazywać na stan zapalny,ten stan zapalny mógł powstać od jak na pisano"dziwne " babelki" .zwykle mogą się pojawić ok.3 miesiące po ostatnim kontakcie seksualnym.Jeśli to się z czymś kojarzy,to proszę udać się do dermatologa.