Bakterie w jamie ustnej

napisał/a: nudzimisiexd1 2013-09-17 00:38
Witam , mam problem. Streszczajac , mialem problem z bakteria w gardle ,mialem bialy nalot ,robiony zsotal wymaz i wynik : Paciorkowiec Grupa F , dostalem antybiotyk . Nie widzialem zadnego efektu , poszedlem znowu do lekarza po wymaz , i okazalo sie ze bakterii niby nie ma! Ale jak!? Dalej mam bialy nalot a mgdalki pod wzgledem nic mi sie nie zmienily. Prosze o pomoc!
napisał/a: nudzimisiexd1 2013-09-17 00:40
Oto migdalki:
napisał/a: nudzimisiexd1 2013-09-17 00:42
Niestety migdalkow nie moge wyslac ale slownie mowiac : Jak normalne , tylko takie lekko biale , taki przezroczysta biel , otoczka taka , i takie dziury puste w ktorych nie ma tego bialej otoczki
napisał/a: ewa11a 2013-09-17 20:58
Witam,

proponuje zrobić wymaz z języka(!) w kierunku bakterii i grzybów i badanie w kierunku Helikobakter w błonie śluzowej żołądka
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-19 16:08
1.Czy przed antybiotykami też był taki nalot?
2.Czy miałeś jakiś stan zapalny wcześniej który leczyłeś?
3.Czy przy antybiotyku brałeś również probiotyki osłonowe?
4.Czy twój układ pokarmowy jest zdrowy? Nie występuje refluks?
5.Jaką masz morfologię? Żelazo w normie?
Pozdrawiam.
napisał/a: nudzimisiexd1 2013-09-23 00:26
Przepraszam ze tsk pozno , mam szkole. Bede szedl do lekarza to poprosze o wymaz z jezyka , kolejne 20 zlote w plecy....

1.Byl
2.Z ogólu to cala ta sprawa z bakteria zaczela sie od zapalenia gardla
3.Bralem
4. Nie mam pojecia co to refluks , zaraz sprawdze i z edytuje. Problemow z zoladkiem nie mam , tylko jak zuje gume i polkne ten bialy proszek to mam bole brzucha , ale to chyba spowodowane zaparciami.
5.To samo co wyzej zaraz sprawdze : D badan krwi dawno nie mialem , ale patrzac na siebie to raczej jakis problemow z krwia nie mam , wygladam normalnie , nie jestem blady itp.

Chcialbym dodac ze czesto mam bol gardla !