Bakterie lamblii,pasożyty

napisał/a: matijas111111 2016-03-31 01:18
Witam serdecznie ! Postaram się zwięźle omowic temat.
Chodzi o dolegliwości zdrowotne które nie maja sprecyzowanego uzasadnienia .
Lecz przeglądając internet jak i słuchając opinii ludzi ,bezposrednią przyczyną problemów mogą być bakterie lamblii (bądź inne tego typu pasożyty ).
Gdyż są pewne analogie w objawach które te pasożyty tworza ,patrząc na moją osobę .
Dolegliwości:
-częsty (wręcz codzienny )bol żołądka ,nasilający się bezpośrednio po wypróżnieniu
-gdy się rano nie wyproznie często jest tak ze te uczucie jest znacznie mniejsze
-problemy z wyproznianem
-gdy jestem głodny bol się nasila ,gasnie gdy cos zjem
-uczucie dziwnego ssania w zoładku
-bole głowy ,również czasami po wypróżnieniu
-straszne uczucie głodu
-rozdrażnienie
-zmeczenie
-nadcisniene
-senność
-suchość w buzi
-wzdecia
-bol plecow ,który może być skutkiem promieniowania od zoładka lecz jest to tylko taka moja teoria
-czasami lekkie biegunki

Teraz drogą sprostowania.Przeczytałem na pewniej stronie internetowej ze bakterie lamblii mogą powodować również nadciśnienie,co jest tez moja dolegliwocsia. Dodam ze byłem w szpitalu badając się w tym kierunku ,lecz nic konkretnego u mnie nie znaleźli .Leki tez zabardzo na nadciśnienie na mnie nie działają .Byłem tez już kilka lat temu w lekarza gastrologa ,lecz mój opis sytułacji nawiązywał bardziej do problemu wypróżniania .Nie skupiałem się wtedy na bolu brzucha itp. gdyż w wtedy sam dokonca nie wiemdziałem skad to wszystko mi się bierze .Dostałem leki które pomagają dla lelita drażliwego itp .Lecz to nic nie pomogło .Stosowałem rozne diety błonnikowe ,piłem siemia lniane , rozne ziołka :) Lecz nic szczególnego się nie poprawiło .
Reasumujac objawy mogą wskazywać na bakterie (pasożyty )lamblii ,lecz jest to tylko hipoteza badawcza .Chciałbym znalesc rozwiązanie na moje schorzenia .