Badanie włosa

napisał/a: Nowa O. 2010-11-10 12:25
Witam wszystkich forumowiczow.
Mam pytanie slyszalam,ze na wypadajce wlosy mozna zrobic badanie,ze pobiera sie wlos i bada czego brakuje itd...,a moje pytanie brzmi gdzie takie badanie mozna zrobic,ile kosztuje i czy jest skuteczne.
Jezeli ktos sie orientuje bardzo licze na odpowiedz.

Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: piotrosiama 2010-11-10 12:51
Takie badanie wykonuje trycholog. Musisz popytać w swoim mieście gdzie to można zrobić : w prywatnym gabinecie dermatologicznym czy dobrym salonie fryzjerskim. Zastanawiałam się kiedyś czy nie zafundować sobie tego badania lecz odstraszył mnie koszt, który jakieś 2 lata temu wynosił ok 250 zł.
napisał/a: Nowa O. 2010-11-10 14:15
Nie sądze żeby w moim miescie byla taka możliwosc.
Wydaje mi sie,ze teraz bedzie mniej kosztowalo.Fakt moze nie jest tanio,ale ja nie bede przeliczala zdrowia na pieniadze raz chyba musze poswiecic te pieniadze i moze wkoncu sie czegos dowiem,a moze jestem zbyt zdesperowana:/
Dziekuje bardzo za pomoc.
napisał/a: zbyszko2 2010-11-12 10:37
Witam.
Badanie włosa można zrobić w Łodzi. Koszt wynosi 250zł. Badanie ma szerokie spektrum, więc może nam pomóc w wielu innych dolegliwośćiach (np. otyłości, lekarz opisze dokładnie program dietetyczny) Nie potrzeba jechać do instytutu tylko przesłać pocztą włosy. Włosy nie moga byc farbowane. ilość włosów powinna być odpowiednia tzn. łyżka stołowa. najlepiej ścięte blisko skóry . Wynik badania jest w ciagu miesiąca. Badanie jest skuteczne, możliwość konsultacji lekarskiej. Mogę przesłać bezpłatnie zestaw do diagnostyki włosa.
Osoby zainteresowane takim zestawem, proszone sa o podanie adresu.