Badanie moczu

napisał/a: ~Anonymous 2015-01-28 00:05
Czy coreczka ma jakies dolegliwosci zwiazane z ukladem moczowym?
napisał/a: ajlinka 2015-01-28 10:55
od listopada powtarzają się bóle brzucha w okolicy pępka, trwają cały dzień, nic nie przynosi ulgi
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-28 16:10
Czy ma Pani na wynikach podane normy?
napisał/a: ajlinka 2015-01-28 20:21
nie
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-28 22:58
Prosze napisac jaki jest rodzaj tego bolu i jakie jest jego natezenie i czy bol zwieksza sie pod wplywem jakis czynnikow?
Czy dziecko oprocz bolu brzuszka w tej czesci posiada inne dolegliwosci ?bol przy oddawaniu moczu ,pieczenie,swedzenie,czestomocz,czy dziecko goraczkuje,wstaje w nocy do toalety czesciej niz zwykle,czy odczuwa bole w dolnych partiach plecow+bole podbrzusza .czy mocz ma inny niz zwykle zapach?

Ogolnie czy dziecko na cos choruje lub przyjmuje jakies leki?jesli tak to jakie?Czy zauwazyla Pani inne niepokojace objawy (wymioty,inny stolec-(biegunka)lub odwrotnie zaparcia,brak apetytu,bol innych czesci ciala? kwasny posmak z ust?)
Czy byly wykonywane jakies jeszcze badania procz ogolnego badania moczu?
napisał/a: hanna1890 2015-08-06 09:45
Witam.Proszę o pomoc w leczeniu klepsiella pneumoniae 10 do 6/ml.Moja sytuacja jest dośc ciężka,jestem po usunięciu nerki z powodu raka nerki jasnokomórkowego w stadium wczesnym T1a o złośliwości G1.Obecnie jestem w 29 t.ciąży.Ciąża przebiega bez komplikacji,ale w posiewie wyszła w/w bakteria.Miałam podany antybiotyk ZINNAT 500,który brałam przez 2 tyg po 3 tab dziennie ,oprócz tego oczywiście żurawina i osłonowe.Po 10 dniach miałam robiony posiew ,wyszło wszystko ok,niestety następny posiew znów pokazał tą samą bakterię w tej samej wartości.Z antybiogramu bakteria jest wrażliwa na cefadroksyl,cefuroksym p.o,cefuroxym iv,gentamicynaamikacyna,ciprofloksacyna,norfloksacyna,trimetoprim.Urolog stwierdził ,że trzeba powtórzyc kurację Zinnatem ,a jeżeli to nie pomoże to już nie ma pomysłu(dodam że nie mam żadnych objawów ze strony pęcherza)Wyniki moczu są w normie
ph 6,00
białko neg
glukoza w normie
ketony neg
urobilinogen w nor
bilirubina neg
azotyny pos
leukocyty neg
erytrocyty neg
kolor żółty
klarownośc mętny osad -leukocyty 0-2 wpw,nab.płaskie-poj,bakterie b.liczne