ataki duszności połączone z katarem i "graniem " w

napisał/a: amoksiklav 2007-06-19 17:24
Witam !
Mam 21 lat.Od jakiegoś półtora roku od czasu do czasu miewam ataki duszności połączone z katarem i "graniem " w płucach. Nie wiem co to może być:(

Często mam ataki kaszlu - kicham długimi seriami :) i leje mi sie z nosa...wiec podejrzewam ze to wszytsko przez alergię...a teraz własciwie nie mam kataru ale czuje jakbym mial mniej pojemne płuca , przy głębszym anbieraniu powietrza odczuwam ból i zaczynam kaszleć...do tego nieustannie coś piszczy w płucach.. do tego czuję bół w gardle.Dodam że nie mam gorączki ,wczoraj miałem jedynuie stan podgorączkowy.


Dziękuję i czekam nas odpowiedzi.

P.S nie wiem czy to ma coś dop rzeczy ale lepiej o tym wspomnieć:otóż ostatnie pare dni lało mi się z nosa i miałem kichanie co chwila.A wczoraj jeździłem w nocy samochodem z pootwieranymi szybami i było dość zimno i mnie owiało chyba z 15 albo 20 minut...i od wczoraj własnie swiszczy mi w płucach , kaszlę i mam duze problemy z nabieraniem powietrza w płuca...no i jak wyżej pisałem wszytskie objawy :( pozdrawiam !!! Dzisiaj od rana mam uczucie jakby ktos siedzial mi na płucach i oddycham tylko ich częścią:(dziekuje z gory za pomoc
napisał/a: Marcin1992 2007-06-20 16:48
Witaj może jesteś przeziębiona udaj się z tym problemem do lekarza rodzinnego.
napisał/a: damian11 2007-08-03 00:38
myśle że czeka cię wizyta u alergologa i pulmonologa .....mówie poważnie
napisał/a: mozaika 2007-08-26 00:36
witam ja mialam podobne problemy to moga byc poczatki astmy musisz isc do alergologa a ten zrobi ci badanie wyglada ono na wpuszczaniu z calej sily powietrza do rurki nic nie boli bez obaw.idz jak najszybciej bo astam nie leczona moze miec powazne powiklania dostaniesz inhalator do uzytku codziennego z proszkiem ktory bedzie zapobiegal zwerzaniu sie pecherzykow plucnych i jeden w razie ataku dusznosci.powiedz o swoich dolegliwosciach z tego co piszesz wynika z mojego punktu widzenia ze to astma ale ja nie jestm lekarzem im szybciej to stwierdzisz tym lepiej