ASO, CRP, MORFOLOGIA

napisał/a: martitta1992 2014-09-03 19:41
Hej, mam 22 lata, jestem kobietą.
Wczoraj zrobiłam prywatnie kontrolne badania:
ASO -556 (norma 200)
CRP -8,4 (norma 5,0)
Morfologia krwi - podwyższone Leukocyty 12,8 (norma - 10) oraz Neutrofile 7,9 (norma 7,0) reszta w normie.
Problem z ASO, CRP i OB występuje już od 4 lat. Niestety osoby które, mają tytuł Doktora nie są w stanie stwierdzić dlaczego tak jest. Wszystko zaczęło się kilka lat wstecz od mocnych napadów gorączkowo padaczkowych w lato. Podejrzewali boreliozę co wykluczyli i wypisali do domu dalej z takimi wynikami. ASO bywało nawet do 1000. Po kilku miesiącach od wyjścia ze szpitala dostałam straszny ból w dole pleców, kręgosłupa, nie mogłam prowadzić auta ani wygodnie się poruszać, po czym po chwili nie miałam czucia w lewej stopie. Pewnego dnia nie mając czucia w lewej stopie, nagle zdrętwiała mi prawa noga po czym wstałam i upadłam. Nie mogłam normalnie funkcjonować. Bałam się poruszać. Korzystałam z porad reumatologa, wszystkie wyniki ok - brak zapalenia stawów (lekarz był na prawdę z powołania - zrobił mi wszystkie możliwe badania). Prześwietlenie kręgosłupa - ok. Lekarz stwierdził, że nie może pomóc, nie wie co jest. Po kilku miesiącach przeszło samo. Dłuższy czas nie odczuwałam żadnych zmian ani dolegliwości oprócz zmęczenia i dyskomfortu w lewej nodze który mam do dzisiaj a mineły już 2 lata. Niestety od pewnego czasu bardzo drętwieją mi dłonie, w szczególności prawa dłoń jest praktycznie cały czas "zmrowiona" oraz odczuwam dyskomfort lewej nogi. Nie mogę dłuższy czas podczas leżenia trzymać nogi np. podkurczonej - po chwili od stopy czuję jakby wykręcało mi nogę. Dzieje się tak nie tylko w pozycji leżącej.
Co robić, gdy lekarze już nie chcą rozmawiać, twierdząc, że jestem za młoda na niektóre choroby! Co to jest ?