Asequrella - antykoncepcja (novynette)

napisał/a: pauline3ka2 2010-08-20 17:05
Witam czy ktos juz cos wie na temat tych tabletek ASEQURELLA?
Czytalam troche na forum i pisaly dziewczyny ze cos pomagaja. Jak sie je wogole stosuje skoro w opakowaniu jest ich 20 a ja anty tabletek (novynette) mam w opakowaniu 21? Trzeba dobierac z nowego opakowania? prosze o jakie opinie i czy warto je brac? Pozdrawiam.
napisał/a: wikam2 2010-08-20 17:22
No pewnie musisz je dobierać skoro masz w paczce 20 tabletek a stosować masz równolegle z anty.
Niemniej ominięcie jednej tabletki raczej niczym nie skutkuje.
Ja ich nie brałam wiec nie wiem czy naprawdę pomagają ale napewno warto spróbować.
Zresztą czytałaś pewnie jak, po co i na co stosuje się ten suplement.
napisał/a: pauline3ka2 2010-08-20 18:00
Pisze ze:
1. Asequrella zwiększa libido.
2. Asequrella chroni wątrobę.
3. Asequrella pomaga utrzymać prawidłową wagę ciała.
4. Asequrella nie pozwala na zatrzymywanie wody w organizmie.
5. Asequrella pozytywnie wpływa na układ nerwowy.
6. Asequrella działa ochronnie na przewód pokarmowy.

Zastanawia sie nad stosowanie tych tabletek bo jesli jest taj jak pisza ze pomaga wlasnie na to, to bardzo mi to pomogloby. I tak szukam kogos kto stosuje lub stosowal i moze sie wypowiedziec.


Jaki jest skład Asequrelli?

1 tabletka
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego 50 mg
Wyciąg z korzenia żeń-szenia 120 mg
Wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego 50 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 30 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 50 mg
Witamina B6 2 mg (100%)*


Nie znam sie na tym i nie wiem czy mozna wywnioskowac ze skladu czy sa w miare dobre te tabletki.
dziekuje za pomoc i czekam na dalsze opinie.
napisał/a: wikam2 2010-08-20 18:39
Mam nadzieję, że znajdziesz jakąś dziewczynę, która stosowała ten suplement :)
Myslę jednak, że opinie będą różne. Na każdego wszystko działa inaczej.
Pozatym czasami skutkiem zażywania naty jest spadek libido a czasami nie, To samo tyczy się wagi i innych skutków ubocznych.
Uwazam, że dopoki nie spróbujesz to się nie dowiesz ;) Nie spodziewałabym się jednak jakiś oszałamiających efektów.
napisał/a: magdaaGdynia 2010-11-16 21:02
Zastanawiałam się nad tymi tabletkami, co chwila widzę reklamę w tv, a też po miesiącu tabletek czuje różnice i to, jak zmieniło mi się ciało i jego wrażliwość... Jest może ktoś tutaj, kto stosował jednak?
napisał/a: wikam2 2010-11-16 21:34
Była jedna dziewczyna, która stosowała i np. libido nie zwiększyło się.
napisał/a: motylek.2 2010-11-17 09:01
hehehe no chyba nie na kazdego działa asequrella to jest zwykła tabletka poczytajcie skład witamina B zen szen
po zen szeniu jest wieksze libido jak po asequrelli
napisał/a: motylek.2 2010-11-17 09:03
jak skonczyłam anty zakonczyłam asequrelle nic nie dało mi to bole brzucha zaparcia. przestałam brac i brzuch nie boli znajoma brała i nie czuła zadnej poprawy

czytałam na innym zródle ze wiekszosc dziewczyn jest nie zadowolona
napisał/a: BOBOLINEK 2010-11-17 09:16
ja to brałam i powiem tylko tyle:

szczerze uważam to za wywalanie kasy w błoto.
Znalazł się ktoś kto wymyślił że będzie zbijać kasę na niczym.
Gdyby libido było podnoszone przez takie ziółka to non stop by to reklamowali a tak to taki chwyt.
Jeśli chodzi o ochronę wątroby to lepiej Hepatil kupić.
a jeśli chodzi o dodatkowe kilogramy to ostatnie badania udowodniły, że branie suplementów diety które wspomagają odchudzanie itp nie wpływa na metabolizm, to tylko nasza psycha. Tak jak poprzedniczka bóle brzucha zaparcia wzdęcia czułam dyskomfort . chyba lepiej brać tabletki, łykać wit B, robić przerwy w tego typu antykoncepcji i regularnie się badać niż brać asekurelle.
napisał/a: peperonia 2014-11-28 22:43
najlepiej chyba poradzić się swojego ginekologa, mój polecił mi bym osłonowo stosowała harmonellę, większe znaczenie ma dla mnie polecenie lekarza niż reklama w telewizji, ma w składzie wiele witamin i minerałów a nie tylko zioła, do tego przede wszystkim chroni moje serce, wątrobę i układ krążenia, ma też wiele innych pozytywnych działań
napisał/a: pchelka18 2014-12-02 06:35
ja podczas antykoncepcji bralam Hydrovag, mial on dzialanie nawilzajace pochwe i chroniace przed infekcjami, bo zaw.hialuronian sodu i kwas mlekowy, u mnie to zupelnie wystarczylo, bo przy stosowaniu hormonow problemy mialam jedynie z infekcjami i suchoscia pochwy
napisał/a: cindy25 2014-12-02 18:59
ja miałam problem z przybieraniem na wadze przy braniu tabletek antykoncepcyjnych, kupiłam harmonellę i widzę poprawę, nie wiem czy tego typu środki działają bardziej na psychikę czy są rzeczywiście skuteczne, dla mnie najważniejszy jest efekt, waga leci w dół, wiec jestem zadowolona, jeśli ktoś chce kupić coś typowo na wątrobę to może wybrać Essentiale forte, hepatil albo jakieś inne tabletki - każdemu według potrzeb