Artroskopia kolana

napisał/a: djbahama 2012-09-26 20:49
Witam

A ja mam taki problem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Ogolnie w lewym i prawym kolanie cos mi strzela i przy zginaniu trze cos w srodku jakby tej mazi nie było do prawego kolana dostałem 3 zastrzyki jakies 4 miesiace temu i nie widze róznicy. w lewym kolanie mialem robiony rezonans magnetyczny co wykazał iż miejscowe uszkodzenie chrząstki stawowej i warstwy koronowej rzepki w częsci bocznej wielkosc około 5 mm oraz uszkodzenie rogu tylnego i tylnej czesci trzony łąkotki przyśrodkowej z obecnoscia rozgałęzionej szczeliny pekniecia. Lekarz mi zalecił atroskopie kolana tego lewego i powiedzal ze zszyje mi tą łąkotke ale w czasie opercji okazało sie ze ona jest tak rozwalona ze trzeba ja wyciac, no i tak zrobił po paru dniach nie mogłem w ogole spac bo okazało sie juz w domu ze mam krew w kolanie, sciagał mi ja 2 razy, teraz kolano jest tylko minimalnie spuchniete ale mam problem z ta mazia, lekarz polecił mi duroline za 800 zł ale dla mnie za duza cena i z tego co czytalem na internecie nie pomaga to ludziom, a po za tym miałem 3 zastrzyki do prawego kolana za 150 zł i tez nie widze róznicy, moje pytanie jest takie zna ktos cos innego i tanszego co działa? . Prosze o pomoc. Pozdrawiam.