arthrotec nie zadziałał

napisał/a: zalamanaa 2009-11-25 18:51
25 października powinnam dostac miesiaczke ale nie dostałam wiec 27 paxdziernika zrobiłam test ciazowy wyszedł negatywny wiec cierpliwie czekałam ale nic wiec 9 listopada zrobilam nastepny test ten juz był pozytywny tego samego dnia zażylam arthro... ale nie zadzialał zuzyłam 6 tab nastepnego dnia kupilam nastepne opakowanie tez nie zadziałal zażywalam dopochwowo i doustnie mialam skurcze i goraczke biegunke dreszcze tez nic nie zadzialało wiec kupilam kolejne opakowanie 20 tab i w czwartek 13 listopada dostalam okresu ale na chwile zużylam jedna podpaske i koniec wiec dalej zażywałam te tab w sumie ponad 60 tabletek 16 listopada poszlam do ginekologa zrobił usg i powiedział ze jest pecherzyk ciazowy ale bez zarodka powiedziałam ze zarzywaląm te tab fakt nie przyznaląm sie w jakich ilosciach mialam nadzieje ze na nastep[nej wizycie dostane skierowanie do szpitala na zabieg czyszczenia no i poszłąm nastepne usg wykazalo zarodek nie wiem co robic czy jest szansa ze dzioecko urodzi sie zdrowe co mam robic?????????????? pomocy!!!!!!!!!!!!!błagam o pomoc
napisał/a: dimedicus 2009-11-25 19:28
Pozostaje udać się do lekarza i powiedzieć jak było,ciąża może być zagrożona i możne nastąpić obumarcie płodu lub poronienie.
napisał/a: zalamanaa 2009-11-25 19:55
dimedicus napisal(a):Pozostaje udać się do lekarza i powiedzieć jak było,ciąża może być zagrożona i możne nastąpić obumarcie płodu lub poronienie.

dziekuje bardzo za szybką odpowiedz mam jeszcze takie pytanie jest szansa wogóle ze dziecko bedzie zdrowe i dlaczego te tab nie zadzialaly u kolezanki poszło wszystko po 4 tab i było wszystko w porzadku .
napisał/a: wikam2 2009-11-25 20:27
Mam nadzieję, ze ten temat nie zostanie usunięty :) zmieniłem kolor/dimedicus
Niech bedzie przestrogą dla wszystkich mniej inteligentnych co myślą, ze lek na stawy usunie ciąże i już po problemie!!! :)))

Załamanaa zyczę Ci aby dziecko urodziło się zdrowe...(dla jego dobra)

ps Nie jestem przeciwnikiem aborcji....ale głupoty już tak.
napisał/a: dimedicus 2009-11-25 20:57
do lekarza i badania,wówczas można będzie coś powiedzieć jakie są rokowania.
napisał/a: ata28 2009-11-25 21:10
Na głupotę niestety nie ma rady ....tylko dziecka szkoda ...
Zanim następna wpadnie na taki cudowny pomysł , może pomysli 100 razy
napisał/a: Martunia852 2009-11-25 22:55
Jestem w szoku jak można tak się zachować. Nalezy przyjac konsekwencje. Przykro mi ale musze to powiedziec, ze to największa głupota.
Szkoda że te kobiety które chcą byc w ciązy np ja nie mogą zajść, a inne nie potrafią uszanowac tego małego cudu.
Zrobiłać co uważałaś za słuszne, miałaś odwage na to także powinnaś mieć odwagę opowiedzieć wszystko lekarzowi.
Totalny szok po przeczytaniu. Nie wiem co te biedne dzieciaczki są winne.

Życzę Ci aby Twój dzidziuś był zdorwy. Przyniesie Ci dużo szczęścia i radości, o ile będzie.
Powodzenia.
napisał/a: wikam2 2009-11-25 22:59
Ja rozumiem, ze ktoś nie chce mieć dziecka....nie moja sprawa osądzać....
Ale!!!! Jak mozna pozbywać sie go w ten sposób....Przecież cały net jest obsmarowany info na temat tego co sie dzieje po użyciu Arthrotecu.....Po tym kobiety nawet umierają!!!!
A stwierdzenie ....koleżanka tak powiedziała powala mnie totalnie. Np moja koleżanka powiedziałam mi ostatnio....uwaga!!!..ze miała kota z dwoma głowami.....no porażka...I co ? Mam jej wierzyć bo mi TAK POWIEDZIAŁA????
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-11-26 07:37
Załamana i czego od nas oczekujesz? Temat chyba wyczerpany. Tylko to, że jestem moderatorem ratuje Cię przed odpisaniem na Twój post, a nie byłoby to ani miłe ani grzeczne.
napisał/a: Lalcia23 2009-11-26 09:23
Nie masz 100 % pewności że dziecko urodzi się zdrowe. Zwłaszcza że chciałaś się go pozbyć!Mam koleżankę, która działała podobnie jak Ty. I teraz płacze po nocach i biega do lekarzy bo jej córcia jest niedorozwinięta, nie wszystkie narządy rozwinęły sie prawidłowo. I co? Oczywiście, nie życzę Ci tego!! Bo nikomu sie tego nie powinno życzyć, ale zobacz-ona też nie chciała dziecka! Urodziła w 7 miesiącu i jej dziecko wiecej czasu przebywa teraz w szpitalu niż w domu.
To co zrobiłaś było bardzo lekkomyślne. Jeśli nie czułaś sie gotowa na wychowywanie, zawsze mogłabyś znaleźć rodziców zastepczych... CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO ILU RODZICÓW NIE MOŻE MIEĆ WŁASNYCH POCIECH??!!
Lepiej jest przecież zabić... PŁÓD TO TEŻ JEST CZŁOWIEK!!!!
napisał/a: KaSSK 2009-11-27 11:34
Niestety, są na świecie ludzie, których interesuje tylko ich własne dobro.. Jeżeli już zajdziesz w ciąże i jest to "złamanie życia" to idź kobieto do gina niech wypisze escapelle lub postinor i po kłopocie ale nie katuj zarodka lekami, których podstawowym działaniem nie jest działanie wczesnoporonne, arthrotec zażywa się na inne schorzenia! Poza tym, mogłaś zrobić krzywdę sobie, ponieważ zażywając TYLE tabletek przedawkowałaś środek... Nie wiedziałam, że można robić takie głupoty.. Uważam, że rozpoczęcie współżycia jest związane ze świadomą akceptacją ryzyka jakie ta decyzja za sobą niesie. Jeżeli ktoś robi takie rzeczy, to po prostu nie dorósł do współżycia...

Moja mama miała koleżankę, która zaszła "przypadkiem" w ciążę, po czym biła się po brzuchu, rzuciła się ze schodów, zażywała różne leki i teraz dziecko męczy się z niedorozwojem kończyn górnych i dolnych i innymi schorzeniami.

Dziewczyny, zanim zrobicie taką krzywdę sobie i dziecku (bo nie jest powiedziane że wszystkie "zabiegi" spowodują poronienie) pomyślcie 100 razy. Nie warto niszczyć życia sobie i dziecku..
napisał/a: dimedicus 2009-11-27 13:01
Wystarczająco już tych wpisów,które już i tak niczego nie zmieniają,swoje odczytała.Zamykam temat.