Apo-Fina i mocny ból jąder

napisał/a: jurekdodo 2014-10-09 13:39
Witam. Mam 46 lat. Miesiąc temu miałem stwierdzone (chyba bakteryjne) zapalenie gruczołu krokowego (krew w spermie) oraz powiększony gruczoł krokowy. Przez miesiąc miałem antybiotyk który mi pomógł. Wszystko wróciło do normy jednak doktor przepisał mi jeszcze na 3 miesiące tabletki na zmniejszenie gruczołu krokowego, gdyż jest łagodnie powiększony. Mam bardzo duże zaufanie do tego lekarza. Jestem przekonany że wie co robi i co jest dla mnie najlepsze. Niestety już po kilku dniach od zażywania tych tabletek nastąpiło u mnie całkowite zatrzymanie spermy (ani kropelki). Jestem wciąż podniecony. Próbuje rozładować to napięcie, jednak bez powodzenia (orgazm mam, ale brakuje mi rozładowania tego napięcia). Od tygodnia bolą mnie wciąż jądra, nie mogę się ich dotknąć. Seks mi nie pomaga, wręcz przeciwnie - nasila ból. Po każdym orgazmie jest jeszcze gorzej. Lekarz poprosił abym się wstrzymał od seksu i że po jakimś czasie powinni wszystko wrócić do normy. Mija 3 tydzień a problem występuje nadal. Nie wiem jak wytrzymam te 3 miesiące. Co robić ? zażywam nospe forte max ale pomaga na chwileczkę i to w niewielkim stopniu. Pzdr
(problem : brak wytrysku, ból jader)