Aparat ortodontyczny- jaki jest najlepszy???

napisał/a: mariuszpi 2013-07-08 09:41
Hej,
zamierzam założyć aparat ortodontyczny. Czy ktoś może doradzić jaki będzie najlepszy, cena w zasadzie nie gra roli bo mam specjalnie na tą okazję odłożoną kasę bo już od dawna nosiłem się z zamiarem założenia aparatu.
Mój problem to przerwy pomiędzy zębami, największe w górnej szczęce pomiędzy 3 i 4.
Z góry dzięki za pomoc.
napisał/a: bialadamma 2013-07-10 22:35
ale nie rozumiem o co pytasz konkretnie podajac jaką masz wade.
Jeżeli chodzi czy porcelanowy czy tez tradycyjny to nie ma tu (jezeli sie nie myle-nie jestem ortodonta) roznicy. Porcelanowy jest drozszy, ale mniej go widac. tylko tez jest bardziej delikatny-kolażanka zdecydowala sie na wlasnie porcelanowy zalozyla najpierw gore ale na dol jej ortodontka odradzila iz ze moze sie uszkodzic pod wplywem nacisku i na dole miala zwykle druty;p ale u niej ta rozbieżność miedzy gora a dolem bya raczej spowodowana faktem, ze nie chciala poczatkowo miec na dole w ogole a pozniej sie skusila jak juz i tak bolalo
napisał/a: sylwia4012 2014-12-15 20:52
Znaleźć dobrego ortodontę, który odpowiednio doradzi i pokieruje leczeniem. Sama osobiście odwiedziłam kilkunastu zanim trafiłam na odpowiedniego, już nie mówiąc o wydanych pieniądzach i zmarnowanym czasu...zajrzyj na http://ortodontica.pl/. Znajdziesz tam wszelkie informacje na temat aparatów..jeśli jesteś z Krakowa....to już masz ortodontę.