antykoncepcja dla mężczyzn

napisał/a: anticoncept4men 2007-10-27 17:21
naczytałem się na różnych stronach o antykoncepcji dla mężczyzn. szukam odpowiedzi ponieważ moja kobieta nie może brać tabletek, a oboje mamy uczulenie na prezerwatywy. jedno co mnie zaskoczyło to metoda podgrzewania jąder - podgrzanie w wodzie albo jakoś przez usg, jąder do temperatury 47'C przez (jedni piszą 10 min inni 45) codziennie przez 3 tygodnie daje efekt antykoncepcji na 6 (inni 12) miesięcy. dzieje się tak dlatego że w takiej temperaturze jądra nie produkują plemników w ilości wystarczającej do zapłodnienia. i nie ma żadnych skutków ubocznych. płodność wraca po danym czasie i wszystko jest ok. trafiłem na opionię anonimowego kolesia który pisał, że metoda ta jest stara jak chiński mur i na wschodzie znana i stosowana z powodzniem. teraz zbadana i unowocześniona daje 100% bezpieczeństwo. wyjechał do szwecji na zabieg z użyciem usg i po kilku miesiącach potwierdza skuteczność metody i nie ma żadnych skutków ubocznych.

pytanie które kieruję do urologów, czy ta metoda naprawdę jest zbadana i skuteczna? czemu nie pisze się na jej temat na wielu forach internetowych?

proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.