Antybiotyki a miejsca intymne

napisał/a: Kasienka84 2007-08-24 13:36
Mam male pytanko. chodzi o mojego chłopaka nie bardzo wiem co mu polecić. przyjmuje dośc silny antybiotyk i na czlonku pojawila sie wysypka ktora troszkę boli czy tez piecze. bierze leki oslonowe i pije jogurty. Mozna cos kupić do zazycia czy posmarowania zeby mu ulżyło?? Antybiotyk niedlugo sie konczy wiec podejrzewam ze po skonczonej kuracji i kilku jeszcze dniach bedzie ok
napisał/a: millo1 2007-08-25 13:29
może po prostu maść clotrimazolum?
napisał/a: Kasienka84 2007-08-27 09:06
Dziękuje za odpowiedż. Też tak myślalam o tej maści ale nie wiem czy jest na recepte czy nie. pozatym chlopak troszkę wyolbrzymil sprawę ponieważ niema już uczulenia tylko delikatne swędzenie i skórka się łuszczy ale już dziś nie bierze antybiotyku tylko kupie mu jakieś witaminy z kulturami bakterii to powinno w ciągu kilku dni wrócic do normy chyba
napisał/a: millo1 2007-08-29 12:50
lacidofil, trilac lub coś w tym stylu dla meżczyzn powinno być ok. ew. może myc płynem z kwasem mlekowym. a maść clorimazolum jest bez recepty i kosztuje ok. 3 zł :)
napisał/a: Kasienka84 2007-08-29 15:27
Dzieki za odpowiedzi. Najgorsze jest to że on jest taki uparty i nie chce żadnej maści i mówi ze musi minąc samo, i pewnie minie samo ale może dłużej trwać. upiera sie ze w domu ma kremik Alantan i Sudocrem i że może to pomoże, ja wiem ze są to dobre kremiki na otarcia i odpażenia jakieś i nie byłabym taka przekonana do tego że to pomoże mu. Antybiotyku juz nie bierze od poniedzialku a na penisie po zsunięciu napletka sa jakis skorki luszczace się i mowil ze dalej sa male ranki chociaz ja ich nie widzialam, Chyba Clotrizmazolum nie powinno zaszkodzic
napisał/a: Christine1 2007-08-29 15:34
Alantan i Sudocrem też może pomóc. Sudocrem ma nawet właściwości przeciwgrzybicze... więc chyba Clotrimazol nie będzie konieczny - no, chyba, że skóra zacznie swędzić i piec, to wtedy Clotrimazol będzie skuteczniejszy.