angina ? wyniki krwi + objawy

napisał/a: bastka79 2016-02-24 14:43
Witam,
Proszę o podpowiedź bo lekarza kontrolnie mam za 2 dni ( brak miejsc )

Nadmienię że jestem po wypadku samochodowym ( 2 tygodnie temu ). Ogólnie dobrze tylko kręgosłup ucierpiał. Było już w miarę ok jeżeli chodzi o bóle całego kręgosłupa. 5 dni temu zaczął się dziwny ból szyi ( tak po bokach aż trudno mi było nią poruszać ( choć węzły niby były ok ) po 2 dniach zaczęło mnie mocno boleć gardło dołączyła gorączka ( do 38 st ) i ból klatki piersiowej i lekki ból mięśni. W tym samym dniu miałam wizytę u lekarza rodzinnego . Osłuchowo ok. Z racji mocno zaczerwienionego gardła i rozpulchnionego lekarz stwierdził infekcję wirusową . Ból w klatce ( pieczenie klatki + lekki ból przy ucisku ) wytłumaczył wzmożonym odczuciem neurologicznym związanym z wypadkiem a nasilonym infekcją wirusową ( neuropatia czy jakoś tak ).
Z leków dostałam nalgesin 275 ( 2x1 ) + glimax + mydocal . Mydocalmu nie biorę na razie bo trochę mnie boli żołądek po nalgesinie .

Temperatura ustąpiła w miarę szybko ale dziś zrobiłam prywatnie badanie krwi ( morf + CRP ) bo nadal boli mocno gardło i piecze klatka piersiowa i mam takie dziwne przeskakiwania mocniejszego bólu ( takie kłucia ) w klatce piersiowej i w okolicy serca,

Zerknie ktoś kto się zna na te wyniki co one oznaczają ? (w załączeniu )

aha zrobiłam też dziś wymaz z gardła ale na trzeba niestety poczekać