alkohol

napisał/a: ced 2016-09-25 14:43
ile maksymalnie w organizmie (wątrobie) może utrzymywać się alkohol - chodzi mi o najdłuższy czas czy to jest do miesiąca czy można wykryć nawet po 2-3 miesiącach?
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-09-25 15:23
Metabolizm alkoholu jest sprawą bardzo indywidalną, zależy od mnóstwa czynników, jak płeć, wiek, stan zdrowia itp.

Przy sprawnej wątrobie jest max 0,2 promila na godzinę.

Jak nie pijesz non stop to po dobie (a zazwyczaj oczywiście dużo szybciej) już nie masz śladu po alkoholu w organizmie.
napisał/a: ced 2016-09-25 15:30
djfafa napisal(a):Metabolizm alkoholu jest sprawą bardzo indywidalną, zależy od mnóstwa czynników, jak płeć, wiek, stan zdrowia itp.

Przy sprawnej wątrobie jest max 0,2 promila na godzinę.

Jak nie pijesz non stop to po dobie (a zazwyczaj oczywiście dużo szybciej) już nie masz śladu po alkoholu w organizmie.


a jest możliwe wykrycie alkoholu i jego składników po 2 miesiącach albo po miesiącu czasu?
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-09-26 07:36
Nie.
napisał/a: ced 2016-09-26 08:12
miałem badania w wojewódzkim ośrodku medycyny pracy za jazdę po alkoholu musiałem przejść szereg badań, między innymi pobrali mi krew. Zabrali mi na 9 miesięcy powiedziałem sobie że nie będę pił upijał się w ogóle używał alkoholu. Wszystko ok ewentualnie jakieś jedno piwko tylko i nic więcej przed badaniami wcale nie piłem alkoholu a po badaniach wyszedł wynik negatywny . 2 raz mam sytuację z zabranymi prawo jazdami za pierwszym wszystko poszło ok ale jak mnie pani Doktor obaczyła 2 raz stwierdziła że ze mną jest coś nie tak itp itp czy chce na z własnej woli mi nie dać pozytywnego orzeczenia ? ja sobie daję uciąć rękę że nie piłem alkoholu od momentu gdy mi zabrali nie używałem go w sposób jak do tych czas