Alergia?

napisał/a: Mala_Mi 2007-04-17 16:06
Witam! Mam następujący problem:
Od około 2 tygodni mam uczucie dziwnego zalegania mi czegoś w gardle..(nie boli) takie uczucie,które ciężko opisać-jakbym coś miała po bokach i czuję to jak np: połykam ślinę.
I nie chodzi tu o flegmę..tylko jakaś taka przeszkoda jakby była...CZasem też pojawia się pieczenie przy mówieniu.
Byłam u lekarza rodzinnego sprawdził gardło,powiedział,że nic nie widzi.Skierował mnie do laryngologa.Laryngolog po zobaczeniu gardła powiedział,że najpewniej jest to reakcja alergiczna i przepisał mi Telfast.Mam brać 2 tygodnie.Zdziwiłam się,że to laergia,bo mam jedynie leciutki katarek...i czasem kaszlę...Ogólnie czuję się bardzo dobrze,tylko to uczucie w gardle jest dość uciążliwe.Lekarze byli zgodni co do tego,że gardło jest w dobrym stanie.Osłuchowo też jest dobrze...Jak myślicie-to może być alergia? Znacie jakieś sposoby,które mogłyby złagodzić to uczucie??
Dziękuję z góry za odpowiedzi!!
napisał/a: Danio21 2007-04-17 17:34
Spróbuj czymś płukać sobie gardło, może Ci to przyniesie ulgę. Mi pomagał septosan.
napisał/a: Mala_Mi 2007-04-17 20:13
To jest do kupienia w aptece? I jakie ma właściowości? Nawilża?

Czyli to może być naprawdę ta alergia?Ja strasznie przewrażliwiona jestem i ciągle obawiam się,że to coś innego...