Alergia czym się leczyć?

napisał/a: picia10 2015-08-03 07:08
Witam w marcu robilem testy i wyszlo mi ze jestem uczulony na rozotocza poniewaz mialem problemy z katarem. ale od marca przeszlo i bylo git do niedawna od 2 miesiecy borykam sie z problemem kilku razy w tygodniu objawów zatkania nosa ciekniecia wydzieliny oraz swedzenia oczu . mam tak że nieraz jest wszystko spokojnie nagle wieczorem sie zacznie no i jedzie w najlepsze . Biore lek flonidan i on tak srednio dziala poniewaz jak juz przejdzie to ta alergia potrafi i tydzień nie wracaj ale jak wroci to jest masakra. co mam zrobic w takiej sytuacji ?
napisał/a: neron1 2015-09-05 23:32
Wiem że się powtarzam, ale naprawdę żaden alergolog cie z alergii nie wyleczy. Ty masz brać leki przeciwalergiczne i chorować do końca życia. Pisałem to już w innych tematach. Napraw swój układ pokarmowy bo tam jest problem. Nie roztocza z którymi człowiek żyje miliony lat. Masz podziurawione jelita, odgrzyb się i odrobacz a nie będziesz miał alergii.
napisał/a: rekinek239 2015-09-27 15:59
u mojej znajomej nieleczona alergia skończyła się astmą - tego nie można bagatelizować bo się narobi więcej szkody niż pożytku
ja w zimie męczę się jeszcze bardziej z roztoczami - często sprzątam, dywany i zasłony od razu do wywalenia do tego zażywam clatrę z bilastyną, jest ok ale chyba bez tabletek w tym sezonie się nie obejdzie..
adp
napisał/a: adp 2015-10-06 22:37
Polecam immunoterapię alergenową, czyli odczulanie, które likwiduje objawy lub zmniejsza ich intensywność u chorych uczulonych na roztocze. Po zakończeniu 3-5 letniego okresu odczulania chorzy nie mają objawów często przez 5-10 lat, a zdarzają się remisje objawów sięgające jeszcze dłużej. Skuteczność odczulania w przypadku roztoczy kurzu domowego sięga do 70-80%.
napisał/a: charlie90 2015-10-12 14:30
Ktoś z Was korzystał z immunoterapii alergenowej, o której pisze Apo Discounter? Warto?
napisał/a: nieustannie 2016-02-27 23:57
Wapno do picia i jakieś tabletki typu allertec czy claritine.
napisał/a: henryk_saw 2016-03-07 10:39
no a co lekarz poleca
napisał/a: panipe12 2016-03-29 11:50
Ja się odczulałam na kurz, przyjmowałam Phostal no i właśnie... Leczenie zakładało 5 lat, ja po 3 latach przerwałam leczenie, po prostu nie miałam czasu chodzić (wiem, głupie, bo na późniejszym etapie to tylko szczepienia raz na 5 tygodni, ale mimo wszystko). Ogólnie obecnie czuję się dobrze, nie kicham, nic mnie nie swędzi, ale myślicie, że po przerwaniu leczenia tak nagle będę miała po jakimś czasie nasilenie objawów?
napisał/a: uszala 2016-04-05 10:55
od weekendu mam masakre z katarem i kichaniem:( zachcialo mi sie spacerkow w lesie:P kilka lat mialam spokoj z alergia i zapomnialam jak to jest jak nie mozna oddychac praktycznie:( przed chwila bylam w aptece i kupilam hitaxe fast mam nadzieje ze pomoze dam wam zanc:)
napisał/a: olakkk 2016-04-08 12:47
leki z apteki bez recepty watpie czy pomoga...
napisał/a: miratpl 2016-04-14 08:39
A zna ktoś dobry krem, który można używać na swędzenie.
napisał/a: olakkk 2016-04-14 10:41
tak jak ktos wczesniej wspomnial wina moze lezec w organizmie i zadne leki teho nie wylecza tylko trzeba bylo by troche sie zapoznac z metodami odrobaczania i oczyszczania organizmu z toksyn. Moze i smieszne dla kogos kto wczesniej nie myslal o tym kierunku leczenia ale dzis faktycznie jest coraz wieksza przyczyna