Alergia ? co to jest?

napisał/a: cris17 2015-03-08 21:12
Od trzech dni u mojej 16 miesiecznej córki widać niepokojące zachowania, pierwsze z nich to drapanie sie po jednej stronie główki tak jak coś by ją swędziało, dzień pozniej czyli wczoraj doszło do drapania się po całym ciel, najlepiej będzie to widac na zdjęciach które załączyłem. Pod wieczór od trzech dni w godzinach pomiedzy 17:30 a 19:30 nagle wychodzą takie ślady czerwone w kilku miejscach na ciele jak by wypókłe ukąszenia od komara np. tylko że one są podłóżne i cienkie z resztą to widac na zdjęciach. Dodam, że nie wprowadzałem nic nowego do jedzenia ani innych srodków czystoci, mała była kąpana w oliatum i mixie. Jedynie co wydawało mi sie podejrzane ale juz tego jej nie podaje to rozrabiałem jej sok z woda (malina z lipą) ale tez to juz wczoraj odstawiłem a dzisiaj miała znowu taki wysyp, proszę pomocy co to jest i co robic. PS po podaniu fenistili przechodzi jej i przestaje sie drapac i po chwili wszystko znika ale np dzisiaj po godzinie znowu jej to wyszło.
napisał/a: Karola_24 2015-03-20 22:24
na pierwszy rzut oka wydaje sie ze twoje dziecko ma alergie, jednak warto bedzie wybrac sie do lekarza, jesli potwierdzi alergie to polecam ci zastosowac kompleksowa kuracje na alergie: probiotyk Latopic oraz emolienty Latopic, ktore lagodza zaczerwienienia, suchosc skory i regeneruja ja, ja stosowalam ta serie produktow przez kilka miesiecy i osiagnelam bardzo dobre efekty u mojego dziecka, alergia bardzo zmniejszyla swoje nasilenie