Alergia a niskie libido.

napisał/a: okazZdrowia 2016-02-24 23:24
Generalnie choruje na alergie pokarmowa.Dosyc ona mi ostatnio daje w kosc iz wiele produktow musialem odstawic bo bylo i nadal jest ze mna srednio.Wiec ostatnio moja dieta jest dos monotonna.Juz kilka razy tak robilem ale przez krotszy czas.Teraz diete ma taka od ok.3 tygodni.
Calkiem nie dawno zauwazylem ze spadlo mi libido.Mam kochajaca dziewczyne ktora potrzebuje opieki:) a ja nie mam ochoty na seks bo ledwo ledwo mi staje a jesli juz dochodzi u mnie do orgazmu to spermy jest bardzo niewiele.
Czy ten problem moze byc wlasnie powodem monotonnej diety?Nie sadzilem ze to tak szybko moze sie stac.
napisał/a: jan.k 2016-04-13 09:27
Oczywiście,że może tak byc. Możesz odczuwać mniejsze libido w związku z monotonną dietą. Moze również brakuje Ci niektórych suplementów. Zastanawiałeś się może nad uzupełnieniem? Jest wiele suplementów na poprawię libido. Ze swojej strony mogę Ci na przykład zaproponować potency therapy, który sam przyjmowałem i widziałem u siebie bardzo dobre efekty. Nie jest to drogi środek a efkty daje już po tygodniu przyjmowania . Taki ostateczny efekt widać po miesiącu.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-04-13 09:29
okazZdrowia napisal(a):
Czy ten problem moze byc wlasnie powodem monotonnej diety?Nie sadzilem ze to tak szybko moze sie stac.


A skąd mamy wiedzieć, jak nie piszesz jak ta dieta wygląda?
napisał/a: daniell1 2016-04-15 07:42
Dieta jest niezwykle istotna. Ważny jest też ruch i generalnie zdrowy tryb życia. Mówi się, że joga pomaga na te sprawy.
Idzie wiosna, zacznij więcej czasu spędzać na zewnątrz, na słońcu, w ruchu. To powinno przynieść zamierzony efekt.
Potency therapy znam i mam pozytywną opinię o tym środku. W sensie, rzeczywiście polepsza sprawy związane z erekcją.
napisał/a: wojtekrs 2016-04-15 10:38
A czy ten potency therapy jest może na receptę? Bo sam od kiedy ukończyłem te 30 lat widzę u siebie obniżenie kondycji i będę musiąl coś z tym zrobić. Nie chcę na razie bać leków. Zależy mi tutaj na czymś bezpiecznym. Najlepiej ziołowym.
napisał/a: daniell1 2016-04-18 07:36
Nie jest na receptę. Ziołowe środki nie są na receptę. Rzecz jasna,że jeśli zaburzenia potencji są z powodu jakiejś choroby to taki środek nie pomo;że ale zwykle przyczyna jest inna.Stres, nieodpowiednia dieta czy też brak sportu. Człowiek poza tym jeśłi widzi,że się nie udaje sam siebie nakręca i powstaje błędne koło
Zerknij sobie tutaj:
intymnosc.pl/potency-therapy-wzmocniona-kuracja-p-1645.html - masz cały skład. Dobrze jest rowniez kupić sobie żel do kompletu
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-04-18 07:54
Proszę tylko aby wątek nie stał się kolejnym temat do spamu.

Kolejny link lub kolejne polecanie jakiegoś "magicznego" środka na potencje skończy się banem, więc radzę się zastanowić zanim coś się napisze.

Auto tematu, nic nie pisze, więc darujmy sobie dyskusje o cudach wiankach na potencje i lubido.
napisał/a: okazZdrowia 2016-04-19 20:51
Oj,pisze pisze.

Dieta monotonna bo moja aleriga jest na wiele produktow.Sniadanie oraz kolacja staram sie by byla z papryki szczyiorek olej kokosowy(jako maslo) pieczywo zytnie jakis ogorek rzodkiewka czasem wedlina.Jesli chodzo nabial to tez rzadko z powodu uczulenia.Obiad?Roznie z tym bywa staram sie by zupy sie nie powtarzaly ale raczej nie jem ich regularni.Dieta monotonia ale czasem musze zmienic jakis skladnik np wedlina czy jajko bo bedzie reakcja.Moge jesc tylko to co mnie nie uczula lub uczula ale rekacje organizmu sa slabe.Wiem ze nie tak to powinno wygladac.

Kupowalem pewne ziolka o dzialaniu afrodyzjaku.Zauwarzylem zwiekszona ochote na seks,tylko ze skoro tygrys jest sfleczaly to co to za przyjemnosc.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-04-20 06:14
okazZdrowia napisal(a):Oj,pisze pisze.

Dieta monotonna bo moja aleriga jest na wiele produktow.Sniadanie oraz kolacja staram sie by byla z papryki szczyiorek olej kokosowy(jako maslo) pieczywo zytnie jakis ogorek rzodkiewka czasem wedlina.Jesli chodzo nabial to tez rzadko z powodu uczulenia.Obiad?Roznie z tym bywa staram sie by zupy sie nie powtarzaly ale raczej nie jem ich regularni.Dieta monotonia ale czasem musze zmienic jakis skladnik np wedlina czy jajko bo bedzie reakcja.Moge jesc tylko to co mnie nie uczula lub uczula ale rekacje organizmu sa slabe.Wiem ze nie tak to powinno wygladac.

Kupowalem pewne ziolka o dzialaniu afrodyzjaku.Zauwarzylem zwiekszona ochote na seks,tylko ze skoro tygrys jest sfleczaly to co to za przyjemnosc.


Z tego co opisujesz, to możesz mieć w diecie za mało tłuszczy i choćby z tego powodu libido może kulać.
napisał/a: okazZdrowia 2016-04-25 23:28
Byc moze masz racje U mnie tluszcz to albo z wedliny,ryby.Olej kokosowy lub rzepakowy,czasem oliwa z oliwek,Ale to wszytko jest takie nie regularne bo jesli by mialo byc to bedzie reakcja alergiczna.
Czy z jakiego powodu jest ten spadek libido mozna okreslic jakimis badaniami?
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-04-26 06:04
okazZdrowia napisal(a):
Czy z jakiego powodu jest ten spadek libido mozna okreslic jakimis badaniami?


Można zrobić pełen pakiet hormonalny. Ale wydasz grubo ponad 100 zł i możesz nie mieć jasnej odpowiedzi.
napisał/a: okazZdrowia 2016-04-27 20:10
Czy dobrze zrozumialem to co wyczytalem w necie ze spadek libido to jest po prostu impotencja?
Jesli chodzi o choroby ktore moga zaburzac libido to posiadam palete:) juz wiadomo ze alergie,nadcisnienie tetnicze ale mam w normie bo sie lecze,padaczke,wiec tu wchodza psychotropy Neurotop 300.
Chociaz jakies dwa miesiace temu mialem ostry atak alergii,lekarz przepisal mi Rupafin.Alergicznie mi pomogl ale to wtedy zauwazylem spadek libido.Myslalem ze po skonczonym leczeniu wszystko wroci do normy,ale nie wrocilo.