Albo lęki mam albo coś z płucami.

napisał/a: otakes1 2014-04-28 21:30
Witam,zacznę na początku ze jeśli posta dodałem nie w tym miejscu co trzeba to przepraszam nowy jestem.Coś się ze mną dziwnego dzieje nie wiem sam co to może być.A więc tak nie wiem czy to są moje lęki czy nie bo mam tak zazwyczaj wieczorem ze przypominam sobie ze oddycham i muszę głęboko oddychać buzią bo jak powoli oddycham to tak jakoś mi się wydaje ze uduszę się a nawet ostatnio przykładałem rękę do buzi i normalnie było czuć ze oddycham,i jak powoli oddychał lub przez nos oddycham to czuje ze się uduszę,a z tego co wiem to dużo osób jak idzie spać to oddycha przez nos a nie przez buzie.Czy to źle ze oddycham przez buzię?.Np: mam tak ze za dnia oddycham normalnie przez nos.Dodam do tego może coś pomoże jak byłem dzieckiem to wykryli u mnie ze mam astmę i wysłali mnie do Sanatorium i jak wychodziłem z Sanatorium to lekarz powiedział ze wszystko jest ok ze astma znikła . Druga sprawa jest taka ze też za dzieciaka miałem powiększone migdały i lekarka powiedziała ze poleca iść mi na zabieg ale też odradza ze potem będę częściej chorował, i nie poszedłem na zabieg.Aaa i chciałem jeszcze coś dodać palę papierosy z 5 lat.Może to pomoże i ktoś pomoże co mam zrobić bo boje się tego. Pozdrawiam i fajnie jak by ktoś doradził lub powiedział co to może być.
napisał/a: jolka-krejzolka 2014-05-22 13:04
Z doświadczenia wiem, ze astma nie ginie i nie znika. bywają okresy kiedy jej objawy nas nie męczą, i take kiedy się uaktywnia. Spróbuj może zmienić lekarza? Ja bym nie szła po poradę do alergologa,tylko zapisałabym się do pulmonologa i zrobiła podstawowe badania.