AIH

napisał/a: eblis 2007-01-22 22:32
Poszukuję osób, które są w stanie udzielić konkretnych informacji na temat autoimmunologicznego zapalenia wątroby. Nie chodzi mi o artykuły znalezione w sieci czy fragmenty książek, ale o doświadczenia i obserwacje...
Choruję na AIH od 2005 roku, staram się dowiadywać jak najwięcej, ale cały czas mam wrażenie, że nie wiem wystarczająco dużo. Czy jest tu jeszcze ktoś, kto cierpi na tę chorobę?
napisał/a: dlama 2008-03-19 13:19
witam:)
Ja chorowałem na AIH. Lata choroby to 1998-2007. Później choroba "przekształciła się" w marskośc wątroby. W tej chwili jestem po przeszczepie wątroby. (11 dni a czuję się znakomicie).

Jeśli masz jakieś pytania na temat AIH - napisz co konkretnie Cię interesuje. Chętnie podziele się swoim doświadczeniem:)

Pozdrawiam:)
napisał/a: luna781 2008-03-25 22:54
witam, moja córka od 2006 r również choruje na AIH, w tej chwili choroba jest w remisji, bez oznak marskości, rokowania są dobre, bo jest mała, ma 7 lat. Jeśli masz pytania to pisz na mail magda04-1978@tlen.pl. Chętnie wymienię się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat przebiegu choroby, poznam też Twoje. Bo w internecie nie ma zbyt wile na ten temat, jeśli już to na stronach anglojęzycznych. Ostatnio dotarłam do dość interesującego artykułu. Pozdrawiam