Acodin - Schizofrenia

napisał/a: Ronnie96 2011-09-21 14:28
Witam ;)) Mam 15 lat i mój problem nie jest banalny ... od kilku tygodni zaczęłam brać "Acodin". Jest to lek przeciwkaszlowy. Zaczęłam będąc chora ... i nie przestałam. Nienormalne jest to, że biorę po 15 - 20 tabletek naraz i nie potrafię przestać. Nie mogę dojść ze sobą do porozumienia bo nawet nie wiem czy chcę przestać. Dodam, że biorę oprócz tego Zalaste gdyż choruję od kilku lat na schizofrenię paranoidalną. Przeszło mi nawet kiedyś przed myśl aby odstawić Zalaste bo hamuje ona działanie Acodinu. Natomiast Acodin pogłębia schizofrenie ;/ Pomóżcie bo ja już sama nie wiem co mam robić. Czy ja się uzależniłam ?
napisał/a: 8d08a7d1acee01adf9700f5c9110a9dc685eb096 2011-10-12 00:08
Skoro nie możesz przestać to chyba odpowiedź jest oczywista. Dxm brałem tylko kilka razy w życiu, jakoś specjalnie mi nie "zasmakował" i ostatecznie zrezygnowałem z niego, o czym zaraz wspomnę. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem (acz dosyć niebezpiecznym) jest przedawkowanie dekstrometorfanu, tak do 30-45 tabletek, tak aby psychicznie nie podołać tripowi (doświadczeniu psychodelicznemu). Mam świadomość, że to jest bardzo kontrowersyjna metoda, aczkolwiek na mnie to podziałało i odstawiłem dosłownie wszystkie używki, nawet te, które od kilku lat przyjmowałem. Podczas takiej podróży (bad trip), bardzo mocno na psychice odciska się strach przed kolejnym wzięciem, ponieważ podświadomie boimy się przeżyć tego ponownie.

A teraz czekam na krytykę...
napisał/a: Ronnie96 2011-10-12 23:21
Nie wiem czy to jest dobry pomysł.
Leki na schizofrenię działają jednak trochę inaczej niż inne. Ich połączenie z Acodinem grozi śmiercią- tak wyczytałam.
Ale ja wciąż żyję więc nie prawda -.-
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-31 01:25
A nawet jeżeli się uzależniłaś, to co? Chyba jest Tobie dobrze skoro jeszcze nie przestałaś brać?

P.S. Skąd bierzesz tyle Accodinu?