6 tydzień ciąży

napisał/a: karolins 2016-07-10 14:39
Witajcie. Ostatnia miesiączka 31 maja. Z miesiączki wychodzi 6 tydzień (dzis 5t6d). To zostło potwierdzone na badaniu usg 4 lipca, pęcherzyk malutki jeszcze bez serduszka. Dobrze zagnieżdżony. Dzień po wizycie poślizgnęłam się na mokrej trawie i upadłam na pupę. Nie wiem czy to było przyczyną, ale następnego dnia wypłynął ze mnie skrzep z krwią. Dość duży, około 3--4cm. Pojechałam na SOR, lekarz nie zaobserwował aktywnego krwawienia, pęcherzyk 8mm, wysłał mnie do mojego prowadzącego lekarza. Tak też zrobiłam, jeszcze tego samego dnia. Mój lekarz zapisał mi duphaston 3 razy dziennie 1 tabl i rutinoscorbin 3x3. Potwierdził dobrze osadzony pęcherzyk z zawiązkiem zarodka, 8mm. Mam się oszczędzać i obserwować. Być może to związane z upadkiem, w każdym razie w macicy czysto. Plamiłam delikatnie na brązowo jeszcze 3 kolejne dni. Bez żadnego bólu. Plamienie ustało, dziś już nie ma nic. Ale ustąpił ból sutków, który był dokuczliwy w ostatnim czasie. Czy to powód do niepokoju? Na kolejną wizytę muszę czekać jeszcze tydzień. Jak to wszystko wygląda z waszej perspektywy?
To moja 2 ciąża, mam już 10 letnią córkę. Mam 33 lata. Będę wdzięczna za opinię.
napisał/a: wikam2 2016-07-13 23:12
Ustepujący ból sutkow jak i inne dolegliwości wiązane z początkiem ciązy oczywiście, że mogą ustpiąć ;)
Powodzenia!