6 miesiac ciazy, ruchy dziecka

napisał/a: agata883 2009-04-01 11:02
jestem w 6 miesiacu ciazy, wszystko jak do tej pory bylo idealnie, w ostatni piatek bylam na wizycie kontrolnej u mojego lekarza, wyniki wszystkich badan byly idealne, jednak nagle przestalam odczuwac ruchy dziecka, to zaczelo sie na poczatku tygodnia choc nie zwrocilam na to uwagi, jakos nie myslalam o tym po prostu ale wieczorem kiedy ich nie czuje, a zawsze o tej porze byly najintensywniejsze, zaczelam sie martwic..czy to moze oznaczac ze dziecko umarlo...? nie krwawie, brzuch czasem mnie pobolewa ale lekarz powiedzial ze to jest normalne, poza tym nie sa to jakies straszne bole ciagnace sie w nieskonczonosc tylko takie bardziej zwiazane z dluzszym spacerem itp...nie wiem co mam o tym myslec...
napisał/a: aleksaaa88 2009-04-08 11:51
ja też miałam podobny problem, do 7 miesiąca ciąży każdego wieczora o 22 mój mały się wiercil i kopał ale potem przestał, powiedziałam o tym lekarce a ona stwierdziła że może maluszek jest coraz większy i ma coraz mniej miejsca. Potem jego ruchy były mniej odczuwalne a mimo to żył i bylo wszystko ok. wczuj się a może zauważysz że rusza się o innych porach dnia lub ruchy są mniej odczuwalne. napewno wszystko jest OK