41 dzień cyklu brak miesiączki

napisał/a: patrycjusze 2016-03-26 19:04
Witam!
Moje ostatnie cykle wyglądały tak: 31,32, 26,36 dni.
Cykl który rozpoczął się 16-stego dnia poprzedniego miesiąca trwa do teraz.Zbliżenia, jakie miały przez ten czas miejsce o drobne pieszczoty, o które martwię się, ze względu na preejakulat znajdujący się w okolicach pośladków oraz penetracja (poprawnie założona prezerwatywa, niepęknięta, niezsunięta, ejakulacja na zewnątrz).
Na początku wakacji odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (miały być antidotum na bolesna,nieregularne, mocno krwawiące okresu). Od tamtej pory plamię w połowie cyklu a także 2-3 dni przed miesiączką, po czym zjawia się śluz wyglądający jak płodny i nadchodzi prawidłowe krwawienie rozpoczynające nowy cykl. W tym miesiącu plamienie wspomniane wyżej miało miejsce od 4-6 marca, kolejne pojawiło się w środę.Był także śluz wyglądający na płodny, jednak dziś ustąpił miejsca gęstej,lekko żółtawej wydzielinie i uczuciu suchości,jednak okres nie pojawił się.Brakuje także sygnałów, towarzyszących mi od kilku miesięcy,które zapowiadały miesiączkę (ból piersi, drażliwość, silny, ciągnący ból węzłów chłonnych pod pachami).
Wyjechałam z rodziną na wieś spędzić tam święta,nie mam możliwości zrobienia testu ani wizyty u lekarza w najbliższym czasie. Nie robiłam testu do tej pory, gdyż od ostatniego zbliżenia nie minęło 14 dni.
Martwię się ogromnie,zdarzało mi się popłakiwać ze strachu przed tym,że mogło dojść do zapłodnienia,nie potrafię myśleć racjonalnie,zająć myśli czymś innym.Nigdy nie przytrafił mi się tak skomplikowany, długi cykl.
Czy któraś z Was miała podobne problemy?
Serdecznie proszę o wyrozumiałość.
napisał/a: wikam2 2016-04-01 17:38
Witaj! :) Czy u Cb ta miesiączka juz jest? :)
napisał/a: patrycjusze 2016-04-10 20:27
Tak, pojawiła się 49 dnia cyklu. W 47 dniu cyklu pojawiły się typowe zapowiedzi miesiączki.