33 dc, brak okresu, test negatywny - co się dzieje?

napisał/a: Lena_Medica 2014-10-03 14:19
Witam serdecznie, bardzo proszę o analizę mojego przypadku. Na początek podam kilka ważnych informacji:

wiek 24 lata
ilość ciąż w życiu 0
długość cyklu 30 dni
długość miesiączki 6 dni
owulacja zazwyczaj między 17 a 20 dc
temp. w I fazie zazwyczaj do 36,5 st. C
temp. w II fazie zazwyczaj 37,0-37,1 st. C

ostatnia miesiączka 1 września 2014
data spodziewanej miesiączki 1 października 2014
zbliżenia codziennie przez cały cykl bez zabezpieczeń
inne znaczące informacje: przyjmuję antybiotyk od 1 października z powodu zapalenia pęcherza, wcześniej kilka dni przyjmowałam furaginę

Tak jak powyżej napisałam - ostatnią miesiączkę miałam 1 września, kolejną powinnam dostać 1 października, jednak tak się nie stało. Nie powiem, że staramy się o dziecko, ale gdyby się pojawiło - cieszylibyśmy się. Wczoraj wykonałam test ciążowy PinkTest i wynik był negatywny, test wykonałam późnym wieczorem. Dziś po 13:00 mierzyłam temp. i wyszło 37,0 st. C.Od 1 października biorę antybiotyk Amotaks z powodu zapalenia pęcherza, wcześniej przez kilka dni brałam furaginę. Bolą mnie piersi i podbrzusze jak zwykle prze okresem, ale nieco mniej intensywnie niż zawsze. Dodam jeszcze, że w dzień spodziewanej miesiączki raz przy oddawaniu moczu gdy się wytarłam zobaczyłam różowe zabarwienie na papierze i w nocy po stosunku kilka nitek krwi w wydzielinie. Jak rozumieć zaistniałą sytuację? Proszę o analizę. Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: ~Anonymous 2014-10-04 11:21
test robi się z porannego moczu.
infekcje jak i przyjmowanie antybiotyku mogą opóźnić okres.
napisał/a: Lena_Medica 2014-10-05 01:03
Dziękuję Jetta. Wiem, że lepiej wykonać test rano ponieważ wtedy w moczu jest więcej hcg, ale na teście było napisane, że można go wykonać o dowolnej porze dnia. Dziś już czwarty dzień po terminie i nadal bez zmian. Narazie czekam, jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni - zrobię badanie krwi na poziom beta hcg. Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: ~Anonymous 2014-10-05 22:29
Daj znać jak wynik :))
Pozdrawiam :))