30 cm krwiak na łydce

napisał/a: Łukasz Bytom 2013-09-18 18:45
Dzień dobry dnia 17 lipca 2013 roku uległem wypadkowi w pracy, podczas zabezpieczania ociosu węglowego odspiła się bryła kamienia wagi około 80kg, uderzyła mnie w prawą łydkę straszny ból lekarz w szpitalu powiedział że to zwykłe stłuczenie i że po tygodniu będę chodził jednak noga spuchła jak balon i posiniała od kolana po czubek palców po tygodniu obkładania lodem zgłosiłem się do lekarza rodzinnego który skierował mnie do chirurga ten przepisał mi antybiotyk, zastrzyki przeciwzakrzepowe, liutoon 1000 oraz maść na martwicę skóry która wdała się z drugiej strony nogi i tak przez 2 miesiące prawie cały czas się do tego stosuję. W piątek tj. 13.09.2013 bylem w poradni zrobić USG tej nogi powiedziano mi ze mam 30 cm krwiaka o grubosci od 2 do 4 cm lekarz powiedzial ze nie wytnie mi tego poniewaz jest on umieszczony pomiedzy miesniami i gdy uszkodzi miesien moge wogole nie chodzic mam poczekac az sam sie wchłonie tylko jak wiadomo mięśnie słabo wchłaniają inny specjalista powiedzial ze jesli nie usunę tego to prędzej czy puzniej zacznie mi to ropieć co za tym idzie może wdać zakarzenie i dojść do tego że obetą mi tą nogę proszę pomóżcie bo z nerwów już sam nie wiem co mam zrobić