2stosunek z kolei peknieta prezerwatywa.

napisał/a: Ryuuk 2013-02-19 07:21
Dzień dobry.
Kochaliśmy się z dziewczyną z prezerwatywą i bylo wszystko ok wytrysk poza pochwą.jakies 5min mialem jeszcze zalozona prezerwatywe na czlonku i lezelismy sobie. Lecz mieliśmy ochotę na jeszcze raz więc wytarliśmy członka(ale zawsze coś mogło zostać) i założyliśmy nową prezerwatywę i po okolo 2-3 minutach zaczelismy się kochac.kochaliśmy się okolo 5-10 min i gdy zmienialiśmy pozycję zauważyłem że prezerwatywa jest pęknięta nie było jej na całej główce do wytrysku w środku nie doszło ale nie wiadomo czy nic nie bylo jeszcze na członku po ostatnim stosunku poza tym partnerka poszła do łazienki i wyciągneła resztę pęknietej prezerwatywy z pochwy. moja partnerka miesiączkuje regularnie 28 dni. krwawienie rozpoczeło jej się 9.02.2013 a do zdarzenia doszło 17.02.2013 jakie jest prawdopodobieństwo że może zajść w ciążę?
napisał/a: ~Anonymous 2013-02-20 19:59
prawdopodobieństwo zapewne jest. Czy duże? Pewnie nie ale nie wiadomo ile będzie trwał cykl. Wytarcie członka nie chroni przed ciążą. Skoro za pierwszym razem doszło do wytrysku to plemniki pewnie były obecne.
Musicie spokojnie poczekać na okres, bo na tym etapie na dwoje babka wróżyła.
Co prawda stosunek miał miejsce 8dc i zakładając, ze cykl będzie miał 28 dni to szanse nikłe ale tak jak wspomniałam...ciężko wyczuć kiedy przyjdzie miesiączka.
napisał/a: wikam2 2013-02-24 10:54
A tu masz trochę o preejakulacie bo m.in o niego pytasz :
http://commed.pl/post458822.html?hilit=preejakulat#p45882