28 dni spoznia sie okres

napisał/a: agnieszka1701 2014-12-23 01:08
Witam. Ostatnia miesiaczke mialam 26 pazdziernika. Nastepna powinnam miec 25 listopada i sie nie pojawila. 3 dni przed planowana miesiaczka w listopadzie zaczelo mnie pobolewac podbrzusze jak na okres i tak jest do dzis. I mam od tego rowniesz czasu straszne uplawy, bez wkladki sie nie obejdzie. 5 dni po terminie spodziewanej miesiaczki zrobilam test i wyszedl negatywny. Bylam u ginekologa i powiedziala ze mam powiekszona macice, zrobila usg ale powiedziala ze nic na razie nie widzi. Przepisala duphaston (2xprzez 10 dni) i kazala zrobic test jak sie miesiaczka nie pojawi w ciagu paru dni. wybralam opakowanie 3 dni temu i nadal nic. Najbardziej niepokoje sie tymy bolami podbrzusza (nie sa straszce czasami zakluje) i uplawami. Czy to moga byc objawy ciazy
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-12-23 07:39
Witam
Czy w ostatnim czasie byłaś:
- przemęczona
- przeziębiona
- w okolicy pochwy pojawiało się swędzenie
Czy przyjmujesz inne leki oprócz duphastonu?
Wykonaj test beta hcg zamiast testu płytkowego.

Pozdrawiam
napisał/a: agnieszka1701 2014-12-23 10:39
Ani przemeczona ani przeziebiona tymbardziej zadnego swedzenia. Poczekam jeszcze 2 dni i zrobie test
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-12-24 10:09
agnieszka1701 napisal(a):Ani przemeczona ani przeziebiona tymbardziej zadnego swedzenia. Poczekam jeszcze 2 dni i zrobie test

Jeszcze mam pytanie, czy kochałaś się z partnerem w listopadzie bez zabezpieczenia?
Stosujesz na co dzień leki?