26 lat i mleczaki

napisał/a: ninde 2012-09-03 14:09
Witam,
jak w temacie mam 26 lat i mleczne jedynki dolne do tej pory nic sie nie dzialo. Niestety kilka tygadni temu jadlam kukurydze w kolbie i zachaczylam zebem tak ze mnie zabolal od tamtej pory zab mi sie rusza i moj nagorszy koszmar staje sie rzeczywistoscia strace go i bede szczerbata, szczescie w nieszczesciu ze z drugim nic sie nie dzieje.... Czy ktos z Was mial taki problem i jak zostal on rozwiazany. Do detysty oczywiscie pojde.
napisał/a: viki71 2012-09-03 18:22
Jestes pewna,że to mleczaki?pRAWIE NIEREALNE,ZEBY UCHOWAŁY SIĘ TYLE CZASU,NIE MAJA PRZECIEŻ KORZENI.
napisał/a: ninde 2012-09-04 08:50
:) jestem pewna z tego co czytałam takie rzeczy się zdarzają nie słyszałam tylko o jedynkach mleczakach. Różnią się od reszty wyglądem.
napisał/a: viki71 2012-09-04 11:09
Robiłąś prześwietlenie tych zębów?Co się stało ze stałymi?Zatrzymały sie w dziąśle,czy nie ma ich w ogóle?Kurcze,jeśli masz faktycznie mleczaki i szans zadnych na stałego zęba to pozostaja Ci implanty.Nie uchowasz ruszającego sie mleczaka,tym bardziej z przodu.Teoretycznie,gdyś zęba oszczędzała,nie gryzła nim,to może dało by się zatrzymac to rozchwianie ale nie na mleczaku.Nic go przy dziąśle nie trzyma:)
napisał/a: ninde 2012-09-04 15:54
Hehe jak tu oszczędzać jedynki czymś ugryźć trzeba naprawdę nie jadła bym tej kukurydzy gdybym wiedziała jak to się skończy. Do tej pory zupełnie nic się nie działo. Przeswietlenia tych zębów nie miałam, miałam za to piątki górnej która mi wyrwano jak miałam jakieś 5 a ta nigdy mi stała nie wyrosła nie było zawiazkow stałych zębów.