2 guzy na czole?

napisał/a: endiziom 2011-01-22 13:21
Witam serdecznie mam takie pytanie. Mam od dawna na czole 2 guzy z dzieciństwa są takie górki które widać ;/ źle się tym czuję w sensie psychicznym. Nie bolą mnie.Nie chce żeby były. Co mogę zrobić żeby się ich pozbyć.? Jakieś maści? Czy tylko operacja?

ile to będzie kosztowało? żeby nie było śladów?
napisał/a: Blackursus 2011-01-22 16:48
Jezeli guzy umiejscowione sa symetrycznie, po obu stronach czola, to moze to nie sa zadne urazy z dziecinstwa, tylko po prostu t.z. guzy czolowe lub wynioslosci czolowe. A w takim przypadku, widocznie taka Twoja uroda. Masci raczej tu nie pomoga.
napisał/a: augustyn888 2011-01-22 16:52
endiziom napisal(a):Witam serdecznie mam takie pytanie. Mam od dawna na czole 2 guzy z dzieciństwa są takie górki które widać ;/ źle się tym czuję w sensie psychicznym. Nie bolą mnie.Nie chce żeby były. Co mogę zrobić żeby się ich pozbyć.? Jakieś maści? Czy tylko operacja?

ile to będzie kosztowało? żeby nie było śladów?


Prawdopodobnie jest to wynikiem niedoboru wit.D w okresie dziecięcym(tak myślę),może jest inaczej.Szanse na poprawienie tego są raczej niewielkie.Ale zawsze można to przedyskutować z chirurgiem ortopedą.
napisał/a: endiziom 2011-01-22 16:56
ale ja dostałem w te miejsca od brata raz i raz wpadłem na słup. czy one kiedyś wogule znikną?
napisał/a: dafff 2011-01-24 13:27
Skoro te guzy to zniekształcenia czaszki pod wpływem uderzenia to raczej nic nie zrobisz z tym.